Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Şimdi acı çektiğini görüyorum.”

"Şimdi acı çektiğini görüyorum."

O zamandan beri sekiz yıl oldu Philip Seymour HoffmanÖlümü trajik ama Oscar ödüllü filmleriyle ve yaşıtlarının anılarıyla yaşamaya devam ediyor. ile yeni bir röportajda Kartalonun için “dans geceleri“Yıldızı paylaş William H.Messi Hoffman’ın bir aktör olarak dehasını ve hayatı boyunca peşini bırakmayan şeytanları yansıttı.

Messi, Hoffman için “Bizden daha iyiydi. O asla kötü değildi. Geriye dönüp baktığımda mı bilmiyorum ama şimdi acı içinde olduğunu görüyorum. Bence yaşayanların ağırlığı bir filin üzerinde diğerlerinden daha ağırdı.”

IndieWire’dan daha fazlası

Macy, iki oyuncunun bir zamanlar Hollywood’daki güncel favori konulardan biri olan oyunculuk tarzı hakkında bir tartışmaya girdiğini hatırlıyor. Doğru yaklaşım konusunda anlaşamasalar da, konuşma Missy’nin Hoffman’ın ne kadar hassas olduğunu anlamasına yardımcı oldu.

Macy, “Sanırım Sundance’te State and Main ile birlikte bir komitedeydik ve biri hazırlanmakla ilgili sorular sordu” dedi. “Çok fazla hazırlık yapmıyorum, ihtiyacım olan her şey senaryoda. Karakter seyirciye oynadığımız bir oyun – karakteri yaşamak zorunda değilsiniz. Bu oyunculuk değil, akıl hastalığı. Ve Phil “Hayır, bence yapabileceğin şeyler var” dedi. Ne olursa olsun, onu kendi içinde bulmalısın ve bence kendini bu dünyaya kaptırmalısın. Bir ileri bir geri gidiyorduk, eğlenceli bir sohbetti ve sonra birden fark ettim, “Ona ne demeliyim?” “Yaptığın her şey her zaman harika” dedim ve “Teşekkür ederim ve bence sen de yapıyorsun, ne söylersen söyle” dedi. Ama olaylar hakkında ne kadar derinden hissettiğine dair küçük bir pencereydi.”

“Boogie Nights”ın birlikte gösteriminden 25 yıl sonra bile, Macy kendini hâlâ Hoffman’ın Paul Thomas Anderson’daki büyüleyici performansı üzerinde düşünürken buluyor.

Macy, “Boogie Nights’ta o küçücük kıyafetler içinde ortaya çıkıp Dirk Diggler’a kur yapmaya çalışırken kılıfını göğsüne yakın tuttuğunda ve kalemi çiğnerken onu düşünüyorum – bu yürek parçalayıcı” dedi. “Ve onu bir daha asla bu karakteri yaparken görmedim. O andan itibaren çok daha güçlü karakterler oynadı. Yapamayacağı bir şey olduğunu düşünmüyorum.”

READ  Trevor Noah, daha fazla stand up yapmak istediğini söyleyerek The Daily Show'dan ayrılıyor | Trevor Nuh

IndieWire’ın en iyisi

imzalamak Endeavour Bülteni. En son haberler için bizi takip edin FacebookVe heyecanVe Instagram.

Makalenin tamamını okumak için buraya tıklayın.