Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ekim 2023 Amazon Prime Day geldi: Bu fırsatlardan alışveriş yapın

Ekim 2023 Amazon Prime Day geldi: Bu fırsatlardan alışveriş yapın

Oynar

Amazon Prime üyeleri, bir sonraki Prime Day başladığında Salı gününden itibaren özel indirimlerden ve tasarruflardan yararlanabilirler.

Yılın bu ikinci büyük olayı şu şekilde bilinir: Büyük anlaşma günleri, tatil sezonu için tam zamanında geliyor. Bilinçli alışveriş yapanlar, geniş bir ürün yelpazesinde belirli dönemlerde web sitesinde her beş dakikada bir yeni indirimler bekleyebilirler. Amazon yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Müşteriler yeni başlatılan Amazon ürünlerini keşfedebilecek Tatil mağazası Tatil hediyesi fırsatlarını önceden değerlendirmek için ünlülerin ve etki sahibi kişilerin tatil seçimlerini keşfedin, katılımcı perakendecilerin hediye kartlarından büyük tasarruf edin ve hızlı, ücretsiz ABD teslimatından yararlanın

Prime Day ne zaman başlıyor ve bitiyor?

Etkinlik 10 Ekim Salı günü saat 03.00’te (ET) başlayacak ve 11 Ekim Çarşamba günü sona erecek.

Amazon Prime için önemli günler hangileri?

Prime Big Deal Days, tüketicilere elektronik, oyuncak, ev, moda, güzellik ve Amazon cihazları gibi çeşitli temel kategorilerde tasarruf sağlıyor. the Fırsatlar Amazon mağazasındaki bağımsız satıcılardan da edinilebilirve siyahların sahip olduğu ve kadınların sahip olduğu markalar ve askeri ailelerin sahip olduğu markalar dahil olmak üzere küçük işletmeler.

Amazon, Martha Stewart, HP, Acer, Casper, Carter’s, Peloton, FujiFilm, Dyson, KitchenAid, ASICS, Bissell ve iRobot gibi popüler ürün adı markalarını içeren bazı Prime fırsatlarını duyurdu. Ve dahası.

Üyeler ayrıca arama yaparak küçük işletmelerden alışveriş yapabilirler. Küçük işletme rozeti Siteyi şununla arayın: Küçük işletme arama filtresi. Tüketiciler şunları da arayabilir: Sürdürülebilir ürünler Amazon’un bir parçası olarak İklim dostu programı.

READ  İstihdam piyasası soğumaya devam ederken, iş ilanları Mart ayında düştü

Amazon’u taklit eden kısa mesaj dolandırıcılığı UPS, FedEx ve USPS, hiç sipariş etmediğiniz bir paket içeriyor

Amazon Prime Video size daha pahalıya mal olacak Reklamsız izlemek istiyorsanız 2024’ten itibaren

Amazon Prime üyeliğiyle neler gelir?

Başbakan üyeliği Gibi faydaları içerir Aynı gün, bir günlük veya iki günlük teslimat seçenekleri, Amazon Fresh mağazalarında indirimler, Prime Reading’te kitaplar, akış uygulamalarında popüler TV şovlarına ve filmlere erişim ve Amazon Music’te reklamsız müzik ve podcast’ler. Diğer avantajlar arasında ücretsiz oyunlar, reçete tasarrufları, fotoğraf saklama ve satın almadan önce moda ürünlerini deneme seçeneği yer alır.

Amazon Prime üyelik ücretleri nelerdir?

Amazon Prime, son 12 aydır üye olmayanlara 30 günlük ücretsiz deneme olanağı sunuyor.

Normal üyelik ücretleri aylık 14,99$ veya yıllık 139$’dır. Ayrıca öğrencilere 6 aylık ücretsiz deneme süresiyle birlikte ayda 7,49 ABD Doları karşılığında özel aylık planlar sunuyorlar ve Medicaid veya SNAP gibi nitelikli bir devlet yardım programına katılan tüketiciler ayda 6,99 ABD Doları karşılığında üyelik alabiliyorlar.