Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Elden Ring oyuncularının ücretsiz yeni özelliklere sahip olması için artık DLC’ye ihtiyacı olmayacak

Elden Ring oyuncularının ücretsiz yeni özelliklere sahip olması için artık DLC’ye ihtiyacı olmayacak

Alev tutan, kızıl saçlı, kask takan bir kişi.

resim: Bandai Namco

İnsanların kesitini hayal ediyorum Hala oynuyor Al-Din yüzüğü Ama satın almıyorlar Erdtree’nin gölgesi genleşme çok küçük. Ancak bu kişiler, indirilebilir içeriğin yanı sıra yayına giren ücretsiz güncellemeden hâlâ yararlanabilecekler çünkü şanslılar. Çeşitli oynanış değişikliklerine ek olarak envanter yönetimini büyük ölçüde iyileştirecek ve hatta daha fazla saç stili ekleyecekler.

FromSoftware bugün kısa bir Twitter başlığında değişikliklerle ilgili bilgi verdi. “Güncelleme Al-Din yüzüğü Temel oyun ve birinci gün yaması Erdtree’nin gölgesi Şirket tarafından 20.06.2019 tarihinde dağıtılacaktır. kitabın. “Güncelleme hata düzeltmelerini, denge ayarlamalarını ve bazı yeni özellikleri içeriyor.”

Önizlenen en büyük değişiklik öğelerle ilgilidir. Artık etrafta dolaşıp bir şeyler toplayıp bunların envanterinizde nereye düştüğüne dair hiçbir fikriniz yok. Yeni edinilen eşyaların simgelerinin üzerinde artık oyuncuların vurgulaması için bir ünlem işareti bulunacak. Ek olarak, yakın zamanda edinilen öğeler kendi yepyeni envanter sekmelerine sahip olacak. Bu bir değişiklikti İnsanlar fark etti Uygulamalı olduğunda Erdtree’nin gölgesi DLC bu ayın başlarında çıktı ve yaşam kalitesi açısından büyük bir nimet gibi görünüyordu.

Devamını oku: Elden Ring: Shadow Of The Erdtree DLC’nin tamamen bununla ilgili olduğuna kendimi ikna ettim

Çağırma havuzları da değiştirildi. Aktif çağrı grupları artık yeni oyun eklentisine aktarılacak ve bireysel çağrı grupları yeni harita işlevleri menüsünden açılıp kapatılabilecek. Al-Din yüzüğü Ayrıca oyuncuların karakter oluşturma sırasında veya Bulutlu Ayna Standı veya Rennala’nın Yeniden Doğuş özelliğini kullanırken seçebilecekleri beş yeni saç stili de geliyor. Oyunda hangi görünümün eksik olduğunu ve bunun nedenini düşündükleri arka planı seviyorum.

Ancak bunların hepsi buzdağının sadece görünen kısmı. Oyuncular, güncelleme yayına girdiğinde diğer değişiklikleri ve özellikleri öğrenebilecekler. Erdtree’nin gölgesi Bu arada yaması 21 Haziran’da yayınlanacak. DLC yerel saatle gece yarısından itibaren kullanılabilirPlayStation’da ön yükleme mevcuttur ve Xbox oyuncuları, bölgelerini Yeni Zelanda’ya değiştirmeleri halinde erken erişim elde edebilir. Henüz yapmadıysanız temel oyunda seviye atlamanın zamanı geldi!

READ  PlayStation 5 Pro'nun özel Görüntüleme Modu, 4K 60 fps yükseltme ve ışın izlemeyi birleştirecek; %28 daha hızlı RAM, %45 daha hızlı GPU