Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eminem yeni single’ı “Houdini”nin 31 Mayıs’ta yayınlanacağını duyurdu

Eminem yeni single’ı “Houdini”nin 31 Mayıs’ta yayınlanacağını duyurdu

Eminem, yaklaşan albümü “The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”in duyurulmasından bir aydan kısa bir süre sonra, ilk single’ı “Houdini”nin Cuma günü yayınlanacağını açıkladı.

Rapçi FaceTimed sihirbazı David Blaine, Instagram gönderisinde ondan “bir konuda yardım etmesini” istedi. “Merak ediyordum, bu sihirle ne kadar ileri gidebiliriz? Bir numara falan yapabilir miyiz?” diye soruyor M. Blaine, bir kadeh şarap içiyor ve ardından söz konusu bardağın kenarını kemirmeye başlıyor. Tamam, son numaram için.” “Kariyerimi yok edeceğim” diyor Em, karavana vurarak.

Eminem’in daha önce bu yaz çıkacağını söylediği 12. stüdyo albümü hakkında çok az şey biliniyor. İlk sunum “Houdini” olacak ve Instagram klibinin sonunda enstrümanın kısa bir klibi çalıyor gibi görünüyor.

Em, “Slim Shady’nin Ölümü”nün ayrıntılarını gizli tutarken, uzun süredir birlikte çalıştığı ve akıl hocası olan Dr. Dre, bu yılın başlarında bazı ayrıntıları açıkladı. Mart ayında Dre “Jimmy Kimmel Live!” programına katıldı. Eminem’in yeni bir albüm üzerinde çalıştığını açıkladığı yer. Ayrıca projeye birçok şarkıyla katkıda bulunduğunu ve albümü ilk kez televizyona çıktığı gün dinlemeyi planladığını belirtti.

Nisan ayında Em, NFL Draftı sırasında yayınlanan Detroit Murder Files polisiye şovu teaserı aracılığıyla “The Death of Slim Shady”yi duyurdu. Bu ayın başlarında, uzun süredir ikinci kişiliği olan Slim Shady’ye veda etmek için Detroit Free Press’e sahte bir ölüm ilanı yayınladı.

READ  Neil Young, yıllarca süren stresin ardından merhum grup arkadaşı David Crosby'ye haraç ödedi: 'En iyi zamanları hatırla'