Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Benden faydalanıldı… bu korkunç olabilir.”

“Benden faydalanıldı… bu korkunç olabilir.”

Molly Ringwald Marc Maron’da göründü “WTF” podcast’i. (aracılığıyla İnsanlar dergisi) Hollywood’da genç kadınların işi ne kadar zor olduğundan 20 yaşındaki kızını oyuncu olmamaya ikna etmeye çalıştığını açıkladı. The Breakfast Club, Pretty in Pink ve diğer filmlerdeki rolleri sayesinde 1980’lerin gençlik filmlerinin ikonu olan Ringwald, genç bir oyuncu olarak sömürüldüğünü ve büyürken kadın olmamanın neredeyse imkansız olduğunu söyledi. Hollywood’da.

Ringwald, “Hollywood’dayken hiçbir zaman bir topluluğun parçası olduğumu hissetmedim, çünkü gerçekten çok gençtim” dedi. “Kulüplere gitmek istemedim. Artık çok genç olduğumdan daha sosyal olduğumu hissediyorum.

Variety’den daha fazlası

Maron, “Eh, bundan faydalanmadığın ya da berbat bir duruma düşmediğin için şanslısın,” diye yanıtladı.

Ringwald, “Ah, benden faydalanıldı” diye yanıtladı. “Etrafınızda yırtıcı hayvanlar olmadan Hollywood’da genç bir oyuncu olamazsınız.”

Ringwald, genç bir aktris olarak “kesinlikle şüpheli durumlarda” bulunduğunu ancak sektördeki yırtıcılardan “kendini korumanın bir yolunu bulmak” için “inanılmaz hayatta kalma içgüdüsüne ve çok büyük süper egosuna” güvendiğini söyledi.

Ringwald, “Korkunç olabilir” diye ekledi. “Artık 20 yaşında aynı meslekte çalışan bir kızım var ama onu başka bir şey yapmaya ikna etmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Bu çok zor.”

Ringwald yakın zamanda kızıyla birlikte The Breakfast Club filmini izledi ancak klasik filmdeki bazı materyallerin güncelliğini yitirdiğini fark etti. Londra Times “Filmde gerçekten hoşuma giden pek çok şey var ama eskimeyen öğeler de var; Judd Nelson’ın karakteri, benim karakterime cinsel tacizde bulunan John Bender gibi.”

“Buna bakıp artık her şeyin gerçekten farklı olduğunu söyleyebildiğimize sevindim” dedi.

içinde NPR ile viral röportaj Ringwald, 2018’de kendisini ünlü yapan “filmler hakkında artık tamamen farklı hissettiğini” itiraf etti. 1984 yapımı klasiği “Sixteen Candles”da, karakterine aşık olan Jake Ryan’ın bir partide bayılan kız arkadaşından yararlanmayı önerdiği bir sahneye dikkat çekiyor.

READ  5 Mart 2024 Salı burcunuz

Ringwald o zamanlar şöyle demişti: “John Hughes’la o filmleri yaptığımda, o Porky’s ya da Animal House’u yapmayacaktı.” Şunları ekledi: “Fakat herkesin söylediği ve bunun doğru olduğunu düşünüyorum, zamanlar farklıydı ve o zamanlar kabul edilebilir olan kesinlikle öyleydi. [not] Şimdi kabul edildi, o zaman böyle olmaması gerekirdi ama öyleydi.”

“Artık filmler hakkında çok farklı hissediyorum ve onların içinde yer almak benim için zor çünkü onlarda sevdiğim çok şey var” diye ekledi. “Ve tabii ki John Hughes’a nankörlük etmek istemem ama bu filmlerdeki çoğu şeye karşıyım.”

Ringwald’ın röportajının tamamını Marc Maron’un kanalından dinleyin “WTF” podcast’i burada.

Çeşitliliğin en iyisi

Abone olmak Çeşitli Bülten. En son haberleri almak için bizi takip edin Facebook, heyecanVe instagram.