Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Empire of the Ants PC için 2024’te geçiyor

Empire of the Ants PC için 2024’te geçiyor

Karınca İmparatorluğuBernard Werber’in 1991 tarihli bilim kurgu romanından uyarlanan yeni oyun konsollar için piyasaya sürülecek ve bilgisayar üzerinden buhar 2024 yılında, yayıncı mikroid ve geliştirici kule beş duyurun. Belirli konsollar açıklığa kavuşturulmadı, ancak oyun şu anda istek listesine alınabilir. Playstation Mağazası.

İşte Microids aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

Hakkında

Bernard Werber’in çok satan kitabından uyarlanmıştır. Karınca İmparatorluğu Ünlü kitap destanına yakın stratejik bir deneyim sunacak.

Uzmanlık sürükleyici Maceradestansı boyutlardaki mikroskobik bir dünyada taktiksel ve stratejik savaşlarla topraklarınızı savunun.

Keşif, strateji, savaş becerileri, ama hepsinden önemlisi, yerel vahşi yaşam ittifakı, sizi bekleyen birçok zorluktan galip çıkmak için gerekli olacaktır.

Ölümüne mahkûm ve kayıp bir koloninin göçüne katılın

Görevi “halkına” liderlik etmek, bir evi yeniden inşa etmek ve korumak, onu güzelleştirmek ve farklı mevsimlerde yeni bölgeler fethetmek olan Kurtarıcı Karınca olarak oynayın.

Ana Özellikler

  • Destansı bir maceraya katılın – Üçüncü şahıs görünümünde cesur karınca rolünü destekleyin ve savaş ve keşifte size yardımcı olabilecek benzersiz yetenekleri keşfedin.
  • Aşamalı zorluklarla 3D gerçek zamanlı strateji oyunu – Oyun, temel bilgileri öğrenmek için derslerle yeni gelenler için sezgisel bir deneyim vaat ediyor Gerçek zamanlı strateji oyunu. Oyun aynı zamanda yeni oynanış mekaniklerinin yanı sıra gelişmiş stratejiler ve dövüş becerileri keşfedecek deneyimli oyuncular için ölçeklenebilir zorluk ve uyarlanabilir bir deneyim sunacak.
  • Güzel ortamları keşfedin ve yerel vahşi yaşamla tanışın – Oyun, keşfedilecek foto-gerçekçi bir ormana sahip olacak. Maceranız boyunca diğer karıncaları ve orman sakinlerini tanıyın, onlarla tanışın ve etkileşime geçin.
  • fotogerçekçi Unreal Engine 5, bitkiler ve yaban hayatı üzerindeki fotogerçekçi etkinin sınırlarını zorluyor.
  • Mevsime göre anlatım Aynı çizgiler boyunca – Oyun, ortamların ve oynanış mekaniklerinin uyum sağlayacağı, mevsimlerin ritmini takip eden bir anlatıma sahiptir.
  • Kontrast çeşitliliği ve adaptasyon – Oyun haritaları günün saatine (gündüz, gece, şafak ve alacakaranlık) bağlı olarak gelişecektir.

İlk Cts gösterisinin ekran görüntülerini görüntüleyin.

READ  Final Fantasy 14'ü Xbox'ta oynamak için Game Pass aboneliği gerekiyor

Ekran görüntüleri