Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

En İyi Fiyatları Bulmak için Amazon Prime Day İpuçları (2022): İpuçları, Fiyat Kontrolleri, Ekstralar

En İyi Fiyatları Bulmak için Amazon Prime Day İpuçları (2022): İpuçları, Fiyat Kontrolleri, Ekstralar

tel kapaklar yasal iyi fırsatlar En yoğun gün dahil tüm yıl boyunca. Aşağıdaki ipuçlarımız, kendiniz için bu harika indirimleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bir anlaşmanın iyi olup olmadığını nasıl anlarım?

ABC: Her zaman kontrol edin (fiyatlar, yani). Bir ürünün fiyatını araştırmak, indirimin kalitesini belirlemenin en önemli yönüdür. Yanıltıcı pazarlama diline ve şişirilmiş MSRP’lere kanmayın – ipuçlarımız yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. En kolay adım, birden fazla mağazada fiyatı görebilmeniz için düşündüğünüz ürünleri Google’a göndermektir.

Kullanmayı sevdiğimiz araçlardan biri deve devesi, zaman içinde Amazon fiyatlarını takip eder. Amazon veya ASIN bağlantısını (Amazon ürün sayfasının Ürün Bilgileri bölümünde bulunur) Camelcamelcamel arama çubuğuna yapıştırmanız yeterlidir; bir ürün için kaydedilen en düşük fiyatı, ortalama fiyatı ve fiyatın ne sıklıkta olduğunu görebileceksiniz. dalgalanır. Lightning Deals gibi bazı fırsatlar, fiyatlandırma geçmişinin dışında bırakılır, ancak geçmişte bir ürün için ne satıldığını bilmek yine de yararlıdır.

Biz de gerçekten seviyoruz kibi, ürünler için son fiyat geçmişini doğrudan Amazon sayfanızda görüntüleyen bir uzantıya (birden fazla tarayıcı için kullanılabilir) sahip olan , böylece hiçbir zaman yeni bir sekme açmanıza gerek kalmaz. Diğer harika araçlar balpromosyon kodları aracılığıyla potansiyel olarak tasarruf etmenizi sağlayan, ancak aynı zamanda birçok web perakendecisindeki fiyat geçmişini izleyen ve ahtapotbu size ürünün fiyatını birden çok perakendecide hızlı bir şekilde gösterebilir.

Bu hizmetlerin her zaman çalışmayabileceğini unutmayın. Ancak, satış başlamadan hemen önce bir ürünün maliyetini bilme yeteneği (ve MSRP’nin Etkinlik artırmak) çok yararlı olabilir. Bu araçları bir araya getirmek, bir anlaşmanın verdiğiniz paraya değip değmeyeceğine karar vermenize yardımcı olabilir.

WIRED, kalitelerini belirlemek için her zaman anlaşmaları kontrol eder. web sitemizi inceleyebilirsiniz Devam eden anlaşmaların kapsamı Mevcut en iyi indirimlerin özetlerini bulun – yoğun dönemde ve yıl boyunca.

READ  Twitter Edinme Hakkında Tweet Sorularını Yanlışlamak için SEC Mektubu

Yıldırım anlaşması nedir?

Lightning Deals, Amazon’un her biri yalnızca birkaç saat çalıştırdığı sınırlı süreli fırsatlardır. Prime Day’e özel değildir, ancak özellikle büyük indirimli etkinlikler sırasında popülerdir. Bir ürün satıldığında, bekleme listesine katılabilirsiniz, ancak her zaman değil.

Dürüst olmak gerekirse, Lightning Deals seçimi genellikle kozmetik, cilt bakım ürünleri veya oyuncaklar gibi dürtüsel satın alımlarla doludur. Prime üyeleri, Amazon web sitesinde ve mobil uygulamada yaklaşan fırsatlara göz atabilir. Uygulama ayrıca Lightning Deal başlamadan önce sizi uyarabilir.

Bir anlaşma satmayacağımdan nasıl emin olabilirim?

Satılık bir ürün bittiğinde her zaman hayal kırıklığı yaratır. Anlaşmanın ne zaman başladığını biliyorsanız, başladığı zaman boyunca ürün sayfasına aktif olarak dikkat ettiğinizden emin olun. Ayrıca, indirim başlamadan önce sepetinize bir ürün ekleyebilir, böylece hemen devre dışı bırakmak için sayfayı yenileyebilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi ve gönderi ayrıntılarınızı önceden kaydedebilmeniz için güvenilir perakendecilerde bir hesap oluşturmak akıllıcadır. Bu, ödeme sürecini mümkün olduğunca hızlı hale getirecektir. Ayrıca iyi bir fikir Web tarayıcınızın önbelleğini temizleyin Prime Day gibi indirimli etkinlikler sırasında alışverişe başlamadan önce. Daha sonra bu perakendecilere tekrar giriş yaptığınızdan emin olun.