Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

En İyi Kripto Analisti, Yıl Sonuna Doğru Acımasız Ethereum (ETH) Çökmesini Öngörüyor – Hedefi Bu

En İyi Kripto Analisti, Yıl Sonuna Doğru Acımasız Ethereum (ETH) Çökmesini Öngörüyor – Hedefi Bu

Yakından takip edilen kripto stratejisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un epik çöküşünü tahmin ediyor (ETH) 2023’e gidiyor.

Popüler kripto analisti Justin Bennett, 105.500 Twitter takipçisine Ethereum’un 2022’nin sona ermesiyle birlikte 300 dolar civarında bir ayı piyasasının dibine düştüğünü gördüğünü söyledi.

“Popüler Olmayan Görüş: ETH’nin 1.000 dolardan 300 dolara düşmesi muhtemel. ‘Bu asla olmayacak’ diyecekler.” Aslında bunu son kripto para ayı piyasası sırasında yaptı. Ve bu, küresel bir durgunluk, bir ayı piyasası ve birçok gelişmiş ülkede yeni zirvelere yükselen enflasyon olmadan gerçekleşti.”

kaynak: Justin Bennett / Twitter

Yazma sırasında, Ethereum 1.594 $ ile değiştirilir. Bennett’in hedefine geçmek, piyasa değerine göre en iyi altcoin için yaklaşık %80’lik bir aşağı yönlü riske işaret ediyor.

Bennett, Bitcoin’e gelince BTC Kanal desteği alındıktan sonra muhtemelen daha aşağı gidiyor.

“Bu, BTC için hala daha yüksek bir dibe dönüşebilir, ancak optikler harika değil. Hala daha alçalacağımızı düşünüyorum.”

resim
kaynak: Justin Bennett / Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin hala Bennett’in trend çizgisi desteğinin altında 21.312 $ karşılığında el değiştiriyor.

Bennett, ABD dolarını diğer fiat para birimleri sepetine karşı stabilize eden ABD Dolar Endeksi’nin (DXY) yükselmeye devam etmesini beklediğini söyledi. o Notlar DXY rallisi hem Bitcoin hem de Ethereum için iyiye işaret değil.

Bugün, hisse senetleri ve kripto para birimlerindeki düşüş, 15’inde DXY’nin toparlanmasıyla açıklandı.

Kömür madeninde her zaman bir kanarya vardır… trend, DXY olmadığı sürece arkadaşınızdır. Önce 112-113, ancak önümüzdeki birkaç ay içinde muhtemelen 120.

ABD dolarının yükselmesi, riskli varlıklarda azalma anlamına gelir. stok, kripto, BTC, ETH. “

resim
kaynak: Justin Bennett / Twitter

Bir şansı kaçırmayın – abonelik Doğrudan gelen kutunuza gönderilen şifreli e-posta uyarıları alın

Kontrol fiyat hareketi

Bizi takip et heyecanVe Facebook Ve kablo

Araştır Günlük Hodel Karışımı

En son haber başlıklarına göz atın

READ  Biden yönetimi patates cipsi için 50 milyar dolarlık yatırım planı başlattı

& nbsp

Yasal Uyarı: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, bitcoin, kripto para birimleri veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Lütfen transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve oluşabilecek her türlü zararın sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para birimi veya dijital varlık satın almayı veya satmayı önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. Lütfen Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına dahil olduğunu unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock / Tithi Luadthong