Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

En son Google Pixel 8 Pro sızıntısı sıcaklık sensörünü, renkleri ve daha fazlasını gösteriyor

En son Google Pixel 8 Pro sızıntısı sıcaklık sensörünü, renkleri ve daha fazlasını gösteriyor

Başka bir kendine hakimiyet (kasıtlı veya başka türlü) ile Google, yaklaşmakta olan Pixel 8 Pro’yu bir kez daha tanıttı ve onu diğer tüm Pixel modellerini içeren özel bir sızdırılmış telefon grubuna yerleştirdi. Bu sefer sızıntı, cihazı her açıdan görmenizi sağlayan Google’ın 360 derecelik simülatörü aracılığıyla geliyor; küçük sarı noktalar, farklı sensörleri ve bağlantı noktalarını gösteriyor. Yalnızca yeni sıcaklık sensörü ve fiziksel SIM kart yuvası gibi özellikleri değil, aynı zamanda mevcut üç rengi de vurguluyor.

Simülatör (hizmet dışı bırakıldığından beri) ilk olarak X Kullanıcısı tarafından fark edilmiştir. José RubinVe Diğerleri O zaman yayınla Özel fotoğraflar Araçtan alınmıştır, kenar adı geçen. Önceki Pixel 7 Pro telefona benzer bir ana ekranın yanı sıra mavi, porselen ve siyah renkleri ortaya çıkarıyor. Ayrıca SIM kart yuvasını da gösteriyor ve daha önceki bir sızıntıda gördüğümüz sıcaklık sensörünü doğruluyor.

Herhangi bir spesifikasyonu listelemiyor, ancak (evet) geçmişteki sızıntılar sayesinde bu konuda zaten iyi bir fikrimiz var. Pixel 8 Pro’nun kamera serisinde yüzde 50 daha fazla ışık sağlayan 50 megapiksel ana kamera ve 64 megapiksel Sony ultra geniş kamera bulunmalıdır. Ayrıca Pixel 6 Pro ve Pixel 7 Pro’dakine benzer kavisli ekranlar yerine düz bir ekrana sahip olacağı da söyleniyor. Ayrıca 5.000 mAh batarya ve 27W maksimum şarj hızıyla gelmesi bekleniyor.

Pixel 8 Pro’nun, Google’ın 4 Ekim saat 10:00’da (ET) yapılması planlanan bir sonraki lansman etkinliğinde tanıtılacağı iddia ediliyor ve sızıntılar, iPhone 15’in 12 Eylül’deki lansmanından önce geliyor ki bu kesinlikle bir tesadüf. Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun üzerinde Pixel Watch 2 ve diğer cihazları görebiliriz.

READ  Bu kısayol, yerel iOS özellikleri ve uygulamalarıyla derinlemesine ChatGPT entegrasyonu sağlar