Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

En son ‘talih çarkı’ felaketinin hayranları çığlık atıyor

En son 'talih çarkı' felaketinin hayranları çığlık atıyor

devam uzun zincir Salı gecesi yayında tartışmalı anlardan biri “Çarkıfelek” Bölüm, sosyal medyada şovdaki “şimdiye kadarki en aptal an” hakkında havlayan izleyicilere sahipti.

Sinir bozucu bölümde 8 muhteşem dönüş yapan ve bulmacayı çözmek için 10 girişimde bulunan üç yarışmacı yer aldı: “Başka bir tüy _n yo_r _a_”

Doğru cevap basitçe “Şapkanızda bir tüy daha” olsa da, oyuncular oraya ulaşmak için birkaç girişimde bulundu ve izleyicileri çok hayal kırıklığına uğrattı.

Ev sahibi Pat Sajak ve efsanevi karakter koordinatörü Vana White baktığında kötü oyuncu Laura Machado’nun kazanmak için üç tahmini olabilirdi. Ancak Machado’nun yanlış cevapları arasında şunlar vardı: “Şapkanızda bir tüy daha”, “Kucağınızda bir tüy daha” ve “Haritanızda başka bir tüy.”

Bu arada, yarışmacı arkadaşı Christopher Coleman, doğru harflerin hiçbirini tahmin edemedi ve TV’nin en ünlü hitinin çarkını çevirdiğinde iflas etti.

Thomas Lipscombe da iflas başvurusunda bulundu ve sıcak koltukta ilk iki kez bir tur kaçırdı. Ancak üçüncü denemesinde “C” harfini tahmin etmiş ve ifadeyi doğru çözmüştür.

Elbette Twitter’ın da kendi düşünceleri var – hayranlar ve izleyiciler oyuna olan öfkelerini dijital uçuruma atıyorlar.

Hey, acı içinde televizyonun önünde çığlık atmak ve ekranınıza bir şeyler fırlatmak istiyorsanız, bu akşamki ‘Çarkıfelek’ ikinci raunt *sizin için mükemmel*,” kızgın bir izleyici Twitter’ı ele geçir.

“Frozen” oyuncusu Josh Gad iki sent verdiği için, heyecan“Allah hepimizin yardımcısı olsun.”

“Çözmek istiyorum… kalen dışında her şeyde başka bir baba. Normalde yaptığın gibi arka arkaya bu 8 eksik dönüşün 6’sını kurtarmadığın için teşekkürler Will. #Çarkıfelek,” birşey vurun.

Başka bir izleyici işaretlendi“’Wheel of Fortune’u izlerken hiç böyle duygusal bir roller coaster’a binmemiştim.”

READ  Mark Sheehan'ın Son Ölümü: Metin, ölüm nedeni bilinmediği için ölen gitariste bir övgüye yol açıyor

bir tane bile önerdim Oyunun “‘Wheel of Fortune’ bölümünü kazanan olmadan bitirmesi gerekiyordu”.

“Bu gece şans çarkı. yapamam. O tur acımasızdı” bir kez daha katma“Orgazmı Başlat” komik alt metniyle telefonda konuşan İsa’nın bir memesiyle birlikte.

1 şakaÇarkıfelek bugün acımasızdı [and] Evet, bu tweet’in 87 yaşında gibi göründüğünü fark ettim. ”

Bir hayran, “Wheel of Fortune tarihinin en aptal iki dakikası” Kısaca belirtilmiş.

İçlerinden biri “Çarkıfelek’teki bir kadın bu bilmeceyi üç kez kaçırıyor. Televizyona futbol maçı izler gibi bağırıyorum” alaycı.

“Wheel of Fortune’daki kadının bunu çözmek için bir değil iki şansı vardı. İlk seferinde “… senin LAP’ında” dedi. İkincisinde “HARİTA” dedi. Tamamen inanamıyorum. #ÇarkıfelekBaşka bir Twitter kullanıcısı su çulluğu.

Twitter / @BOestriecher