Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Love Is Blind yıldızı Abhishek ‘Shake’ Chatterjee, ‘üzgünüm ya da üzgün olduğumu iddia etmeyeceğini’ söyledi

Halka açık konuşma: Love Is Blind, yıldız Abhishek 'Shake' Chatterjee, eleştirmenlerin nişanlısı Deepti Vempati'ye karşı davranışını eleştirmesinin ardından meydan okurcasına kendini savundu

Love Is Blind yıldızı Abhishek ‘Shake’ Chatterjee, eleştirmenlerin nişanlısı Deepti Vempati’ye karşı davranışını eleştirmesinin ardından meydan okurcasına kendini savundu.

Salı günü, 33 yaşındaki veteriner Instagram sayfasında bir video yayınladı ve tartışmalarla ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Daha önce kesinlikle kendim için çalışmak ya da daha iyi olmak istediğim şeyler olduğundan bahsetmiştim, ama hiç eğilimim olmayan bir şey, bazı şeyler hakkında üzgün veya üzgünmüş gibi davranmak – orada olan bazı şeyler, bazı şeyler Mutlaka hakkında konuşamam bile,” dedi Shake. .

Halka açık konuşma: Love Is Blind, yıldız Abhishek ‘Shake’ Chatterjee, eleştirmenlerin nişanlısı Deepti Vempati’ye karşı davranışını eleştirmesinin ardından meydan okurcasına kendini savundu

Sadece bunu yapmayacağım. Ben üzgün değilim. Ben üzgün değilim.’

Klipte dairesinde üstsüz gezerken görüntülenen yarı zamanlı DJ, “Sanırım durumu benim durumumda olan herkesin yapabileceği en iyi şekilde ele aldım.

“Ve günün sonunda, en iyi hayatımı ilerleyerek yaşayacağım. Ve beni sevmek zorunda değilsin. O sadece beni sevmeli, Tanrıya şükür. Ve gerçek hayat bu.”

İkincisi: Salı günü, 33 yaşındaki veteriner Instagram sayfasına bir video gönderdi ve tartışmalarla ilgili düşüncelerini dile getirdi.

İkincisi: Salı günü, 33 yaşındaki veteriner Instagram sayfasına bir video gönderdi ve tartışmalarla ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Shake, emojiyi görmezden gelen bir adamla birlikte “Ve bu sadece gerçek hayat” başlıklı videodaki yorumları kapattı.

Televizyoncu, şov boyunca 31 yaşındaki Dipty hakkında arkasından yaptığı olumsuz yorumlar nedeniyle eleştirildi.

Popüler Netflix dizisinde çiftler, yüz yüze görüşmeden önce aşkı arar ve etkileşime girer.

'Üzgün ​​değilim': TV kişiliği, şov boyunca 31 yaşındaki Dipty hakkında yaptığı olumsuz yorumlar nedeniyle eleştirildi

‘Üzgün ​​değilim’: TV kişiliği, şov boyunca 31 yaşındaki Dipty hakkında yaptığı olumsuz yorumlar nedeniyle eleştirildi

Şovun ikinci sezonunda rol alan Shake ve Deepti, güçlü bir duygusal bağ paylaşıyor gibi görünüyordu, ancak başkalarına, ona karşı güçlü bir fiziksel çekim hissetmediğini ifade etti.

READ  WWE SmackDown, bu gecenin maçları ve kategorileri anlamına gelir

Bir bölümde Shaq, rol arkadaşı Garrett Jones’a, “Ona fiziksel olarak ilgi duymuyorum, dostum. Teyzemle ya da başka bir şeyle birlikteymişim gibi hissediyorum.

Dipty nihayet geçen Cuma günü gösterinin kapanışı sırasında sunakta sallandı.

Acı verici: Sonsöz yayınlandıktan sonra Deepti, Buzzfeed'e bölümleri izlediğinde yorumlarını incitici bulduğunu söyledi.

Acı verici: Sonsöz yayınlandıktan sonra Deepti, Buzzfeed’e bölümleri izlediğinde yorumlarını incitici bulduğunu söyledi.

Epilogu yayınladıktan sonra dedi ki Buzzfeed Bölümleri izlediğinde yorumlarını kırıcı buldu.

Dipty, ‘Chic ve ben, aramızdaki fiziksel yakınlık ve o kimyanın ne kadar eksik olduğu hakkında sohbet ettik.

“Ama tekrar izleyip nasıl yaptığını görmek için — ‘Ah, bana bak, arkadaşlarımla senin hakkında konuşacak olan bu havalı adamım. ”

“Nişanlın olan biri hakkında konuşmuyorsun, bırak en iyi arkadaşın -hatta gerçek bir arkadaşın- bu şekilde.”

“Biraz hayal kırıklığı yarattı ve izlemesi zordu, özellikle de ailem bundan çok etkilendiği için. Onu evimize kabul ettik.

Bu arada, Deepti’nin erkek kardeşi, Chic ile ilişkisini sonlandırdığı için onunla “gurur duyduğunu” açıkladı.

Realite yıldızının kız kardeşi Sunny Vimpati ve ortağı Hina, Bahz’ı “onun hakkında korkunç ve utanç verici yorumlar yapmaya” çağırdı.

Çift, “Depo, seninle inanılmaz gurur duyuyoruz!!! Harika ve güzel bir kadına dönüşmenizi izledik, pek çok insana öz değerinizi fark etmesi ve hak ettiklerini talep etmesi ve daha azını kabul etmesi için ilham verdiniz” dedi. Cumartesi günü Instagram üzerinden bir açıklamada başladı.

Gurur: Bu arada, Deepti'nin erkek kardeşi, Chic ile ilişkisini sonlandırdığı için onunla 'gurur duyduğunu' açıkladı.

Gurur: Bu arada, Deepti’nin erkek kardeşi, Chic ile ilişkisini sonlandırdığı için onunla ‘gurur duyduğunu’ açıkladı.

Ve devam ettiler: Umarız bunu seçmezsiniz. [clown] Ama çocukluğuna rağmen kendini zarafetle taşıdın ve insanlarda iyiyi görmeye devam ettin.

Shake’in Deepti’ye çekici gelmediği konusundaki yorumlarına başını sallayan Sunny, ‘genellikle dramaya karışmadığını’, ancak kız kardeşi için ayağa kalkmak zorunda kaldığını söyledi.

READ  Hayranlar, konserin geç başlaması nedeniyle New York'ta Madonna'ya dava açtı

Vur, “Kardeş, sen bir kaybedensin.” Kız kardeşimin hayatını, onun hakkında korkunç ve üzücü yorumlar yaparak düşürdüm. Bu açıklamaları bir gün annenizin göreceğini bilerek yaptınız; Ailem ve tüm ailem, kız kardeşimin arkasından hayatı boyunca savaştığı güvensizlikler hakkında konuşmak zorunda kaldı.

Düşünceleri: Reality yıldızının kız kardeşi Sunny Vimpati ve ortağı Hina aradı.

Düşünceleri: Reality yıldızının kız kardeşi Sunny Vimpati ve ortağı Hina, Haze’i “onun hakkında korkunç ve utanç verici yorumlar yapmaya” davet etti.

Çift, “Depo, seninle inanılmaz derecede gurur duyuyoruz!!! Harika ve güzel bir kadına dönüşmenizi izledik, pek çok insana öz değerlerinin farkına varması ve hak ettiklerini talep etmesi ve daha azını kabul etmesi için ilham verdiniz” dedi. Instagram üzerinden bir açıklamada başladı; (soldan Sağdan) Shake ve Deepti Love Is Blind’in ikinci sezonunda nişanlandı

Sunny şöyle devam etti: “Vücudu hakkında kamera önünde ve dışında yaptığın yorumlara rağmen, onu BS’ni görmeye ikna etmek için tüm çabalarımıza rağmen seni desteklemeye devam etti. Bu o kişi.

Tüm bunların birer kurgu olduğunu ve “kurtuluş”tan kaynaklandığını göstermek için gösterdiğiniz tüm çabalara rağmen, kimse sizi bu sözleri söylemeye zorlamadı. Sizi evimize kabul ettik ve bunu bir etki fırsatı olarak gördünüz; Sana ve aldığın nefrete karşı anlayışlı değilsem beni bağışla.

Sunny son cümlesinde şunları yazdı: “Hayatının geri kalanında iyi şanslar ve kız kardeşimden uzak dur.”

Aile artık aynı fikirde değil: Son cümlesinde Sunny şunları yazdı:

Aile artık aynı fikirde değil: Son cümlesinde Sunny şöyle yazdı: “Hayatının geri kalanında iyi şanslar ve kız kardeşimden uzak dur.”

Kendini seçmek: Dipty ve Chic, ona aşık olduklarını 'kesin olarak bilen birini' hak ettiği sonucuna vardıktan sonra düğün günlerinde ayrıldılar.

Kendini seçmek: Dipty ve Chic, ona aşık olduklarını ‘kesin olarak bilen birini’ hak ettiği sonucuna vardıktan sonra düğün günlerinde ayrıldılar.

Deepti, kardeşinin Pazar günü Instagram Story’de yeniden yayınladığı ifadesine katıldı.

READ  JPMorgan Chase, anti-Semitik tweet'lerinden önce Kanye West ile bağlarını kesti

“Ailemden gelen sevgi ve destek eşsizdir,” dedi fışkırarak.

Dipty ve Chic, ona aşık olduklarını “kesin olarak bilen birini” hak ettiği sonucuna vardıktan sonra düğün günlerinde ayrılırlar.

Hala piyasada: Deepti, kardeşinin Pazar günü Instagram Story'de şu başlıkla paylaştığı açıklamasına katıldı:

Hala piyasada: Deepti, kardeşinin Pazar günü Instagram Story’de “Ailemden gelen sevgi ve destek eşsizdir” başlığıyla yeniden paylaştığı açıklamasına katılıyor.