Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ernie Hudson, NBC Quantum Leap’i Yeniden Başlatmak İçin Atladı

Ernie Hudson, NBC Quantum Leap'i Yeniden Başlatmak İçin Atladı

Ernie Hudson

Ernie Hudson
Fotoğraf: Tommaso Boddi / Getty Images for IMDb

Bu yılın başlarında, NBC’nin Yeniden başlatmak için pilotla devam edin kuantum sıçraması, 30 yıldır sessizce takıntılı olduğunuz veya daha önce hiç görmemiş veya duymamış olabileceğiniz bir TV şovu. Ya onu seviyorsun ya da ne olduğunu bilmiyorsun, bunlar iki seçenek. Her neyse, “Love It” kampındaysanız, orijinal başrol oyuncusu Scott Bakula ve orijinal partner Dean Stockwell’in başrol oynamaması haberin heyecanını biraz azalttı. Geçen yıl geç öldü.

Ama belki bu kaba parçaları yumuşatabilecek bazı haberler var: Teslimat süresi o diyor Ernie Hudson yeni kadroya katıldı kuantum sıçraması Herbert “Magic” Williams olarak, “bir Vietnam gazisi ve Quantum Leap’teki Zaman Yolculuğu Projesinin başı.” Raymond Lee dizide bir zaman yolculuğu projesinde çalışan “dünyaca ünlü fizikçi” Dr. Ben-Seong rolünde “80’lerin sonunda teknolojiyi kullandıktan sonra hafıza kaybıyla sıkışıp kalmış”. Hudson’ın karakteri, Dr. Benn zamanda yolculuk ederken, günümüzde tekrar takılan ve aşırı hevesli hükümet müfettişlerini uzak tutan adam olacak.

Bu… orijinalinden farklı bir çekim ama orijinal serideki olaylara benziyor davranmak Bu yeni Quantum Leap projesinde hayata geçiyor. yeniden başlat Dr. Sam Beckett’in Bakula’dan gizemli bir şekilde kaybolmasından 30 yıl sonra. Bunun anlamı, eğer bu beta aşamasının ötesinde hayatta kalırsa, bir gün, spoiler uyarısında, orijinal seriyi hala zaman içinde kaybedilen, asla geri gelmemek üzere sona erdiren Sam Beckett için biraz adalet olabilir.

Yeni dizi Steven Lilien ve Bryan Wynbrandt’tan geliyor ve şu anda zaman akışıyla ağ televizyon çizelgelerini aydınlatıyor. la pria. Orijinal yaratıcı Donald B. Bellisario, sadece bir ürün kredisi olsa da bir şekilde işin içinde.

READ  SiriusXM, 100 milyon dolar değerinde üç yıllık 'SmartLess' podcast anlaşması imzaladı