Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

First Star Wars: Obi-Wan görselleri Jedi için büyük bir göreve yol açtı

First Star Wars: Obi-Wan görselleri Jedi için büyük bir göreve yol açtı

Obi-Wan Ewan McGregor, 17 yıl boyunca başka bir takım elbise giydikten sonra geri döndü. Yıldız Savaşları: Sith’in İntikamı.

Ama yeni seri Obi WanMayıs ayı için planlanan, daha çok Capper’ın üçlemesinin devamı olarak hizmet edecek – ön gösteriler ile Lucasfilm’in arasındaki yıllarda Yeni bir Star Wars hikayesi dalgasıGeorge Lucas’ın televizyon varisi Dave Filoni, eski Ben, Anakin Skywalker ve bir dizi yeni karakter için daha derin hikayeler kazıyor … yüzükler Klon savaşları Ve isyancılar. Star Wars ve efsanelerin daha derin bir tarihi var Obi Wan Çoğu normal Star Wars hayranının fark edebileceğinden, serinin bu sabah yayınladığı ilk hareketsiz görüntülerden zaten anlaşılıyor. Haftalık eğlence.

onun hakkında pek bir şey bilmiyoruz Obi Wan Obi-Wan MacGregor’un içinde olduğu gerçeğinin yanı sıra, Hayden Christensen geri döndü!bir bakıma Anakin Skywalker / Darth Vader gibi ve Kumail Nanjiami (sonsuzlukve Maya Erskine15. kalem). Ancak Joby Harold tarafından yazılan bu ihtiyatlı ama seriye yeni bir bakışla hemen göze çarpan iki şey var (ölüler ordusuve Deborah Chow’un yönettiğiMandaloryalı).

İlki, kendini kuma saplanmış hisseden herkesi tatmin etmelidir. boba fett kitabı Bu yılın başlarında: Obi-Wan Tatooine’den geliyor. EW, Harold’la yazarın “Hong Kong havası var,… Grafiklerle dolu bir gece hayatı var ve biraz heyecan verici. Sadece farklı bir şerit ve farklı bir his” dediği yeni yer Daiyu hakkında konuştu. “

Fotoğraf: Matt Kennedy / Lucasfilm Ltd.

Yeni görüntü grubu aynı zamanda Musa Ingram tarafından canlandırılan Reva’yı da tanıtıyor. Manevra kraliçesi. Riva, Star Wars evreninde gördüğümüz ilk canlı aksiyon dedektifidir, ancak Filoni’nin animasyon dizisinin hayranları onun varlığının kahramanımız için ne anlama geldiğini bilmeli. Sadece yetişen insanlar için söylemek gerekirse: Jedi’ımı öldürmek istiyor. Ve Obi-Wan benim büyükbabam.

Obi-Wan 2022'de Daiyu üzerinde duran Riva

Fotoğraf: Lucasfilm Ltd.

Obi-Wan ne arıyor? İnternette dolaşan ve dizinin konusunu bazı klasik karakter yaylarına bağlayan bazı büyük söylentiler var – ama burada bozacağımız hiçbir şey yok. Ancak acemi İmparatorluk, Anakin çocukları hakkında bir şeyler biliyormuş gibi görünüyor, çünkü Reva da Owen Amca’nın Tatooine’deki evinin eşiğinde görünüyor. Soruşturma bir şey hakkında. Joel Edgerton, Star Wars’taki görevinden bu yana sadece yıllar içinde büyük bir yıldız haline gelen eski formuna geri dönüyor.

Owen Amca ve Riva, Obi-Wan 2022'de karşı karşıya geliyor

Fotoğraf: Lucasfilm Ltd.

Obi-Wan Kenobi 25 Mayıs’ta Disney Plus’ta prömiyer yaptı. Etrafta meraklı görünen karakterlerin daha fazla hareketsiz görüntüsü için, şuraya gidin: EW.com.

READ  Stand-up komedisinde akordeoncu 'Aşk Tanrıçası'nı oynayan Judi Tenuta 72 yaşında öldü.