Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eski NFL oyun kurucusu Alex Collins, 28 yaşında hayatını kaybetti.

Eski NFL oyun kurucusu Alex Collins, 28 yaşında hayatını kaybetti.

Kuzgunlar Pazartesi gecesi Alex Collins’in vefat ettiğini duyurdu. Collins 28 yaşındaydı.

Ravens ailesi yaptığı açıklamada, “Alex Collins’in ölümünün yasını tutuyoruz. “Her zaman herkesi bir gülümsemeyle selamlamakta hızlıydı, gittiği her yere özel bir neşe ve tutku getiren gerçekten tatlı bir insandı. Alex’im her zaman hayatındaki pek çok insana getirdiği ışık ve sevgiyle hatırlanacak.”

Collins’in diğer NFL takımı Seahawks, “Çok üzücü. Dualar Collins ailesiyle birlikte” dedi.

Collins, Arkansas’ta arka arkaya üç 1.000 yardlık koşu sezonunda rol aldı. Fayetteville’de geçirdiği süre içinde 3.703 yarda koştu ve 36 gol attı.

Seahawks, onu 2016’da beşinci turda seçti ve Baltimore’a ayak basmadan önce çaylak sezonunu orada oynadı. Collins, 2017’de Kuzgunlar ile en iyi sezonunu geçirdi ve altı gol atarak hücumdan 1.160 yarda yükseldi.

Seattle’a dönmeden önce takımla iki sezon geçirdi.

Ravens koçu John Harbaugh yaptığı açıklamada, “Alex’e sahip olmak ve ona ışık tutmak için bir zevkti,” dedi. “Onu her zaman tanıştığı herkesi etkileyen yüksek bir ruha sahip harika bir takım arkadaşı olarak hatırlayacağım. Aynı zamanda sınırsız bir kararlılıkla koşan ve Baltimore’da geçirdiği süre boyunca pek çok başarımıza katkıda bulunan zeki bir oyuncuydu. Gönderiyoruz.” Alex’in ailesine içten taziyelerimizi ve desteğimizi sunuyoruz. Şimdi huzur içinde yatsın Ebedi Tanrı.

Collins en son 2021’de NFL’de oynadı. Bu baharda NFL’nin Memphis Showbots’undaydı.

READ  Sargent, bir çatışmadan sonra Bakü Yarış Pisti'nden çıkıyor