Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Wade Meckler’ın İnanılmaz ‘Video Oyunu Numaraları’ Kendisine Devler Kazandırıyor Çağrısı – NBC Sports Bay Area & California

Wade Meckler’ın İnanılmaz ‘Video Oyunu Numaraları’ Kendisine Devler Kazandırıyor Çağrısı – NBC Sports Bay Area & California

SAN FRANCISCO – Doğu Ligi, forvetler için zorlu bir ortam ve sezon son haftalarına girerken, sadece üç uygun oyuncunun ortalaması 0,300’ün üzerinde. Prospect Wade Meckler, Double-A ligindeki kısa görevi sırasında 0,336’yı vurdu, bu da bu sınırı ulaşılmaz hale getiriyor, ancak bunun tek nedeni diğer küçük lig golcüleriyle karşılaştırması değil.

Bu aynı zamanda Meckler’in minörlerde en az .400 vurmadığı tek durağıydı. 23 yaşındaki dış saha oyuncusu, A topunun her iki seviyesini de yırttı ve Triple-A’da 10 maçta .400’ü vurdu. Genel olarak, Meckler 92 küçük lig maçında 0,377 ortalama ve 0,472 taban yüzdesine sahipti ve Pazartesi günü Giants yeterince gördüklerine karar verdi.

Mike Yastrzemski’nin müsait olmaması ve kadronun takviye için çaresiz kalmasıyla, Giants Meckler’ı çağırdı ve onu Tyler Glasow ve Tampa Bay Rays’e karşı doğrudan ateşe attı. Meckler, Pazartesi gecesi orta saha ve sopalarla ikinci sırada oynuyor.

Yönetici Gabe Kapler, “Wade Meckler’in FanGraphs sayfası, Beyzbol Referansı sayfası veya Kendi İstatistiklerinizi Seçin sayfası, bakılması çok ilginç bir sayfa,” dedi. “Bu sadece gülünç video oyunu rakamları. Ev koşuları için çok büyük rakamlar değil elbette ama saha içi şeyler çok etkileyici. Çoğu, gerçekten iyi bir plaka disiplinine, gerçekten iyi vur-top becerilerine sahip olması.

“Benzer beceri setleri açısından biraz Luis Matos var. Mickler biraz farklı, çünkü plakadaki disiplin çok eskilere dayanıyor. Bunu bahar antrenmanında, plakada sakin bir yaklaşım ve disiplinli bir yaklaşım olarak gördük. İkinci lig seviyesinde elde ettiği başarı göz önüne alındığında, sopayı topa koyabileceğini ve (burada) iyi vuruş kararları verebileceğini varsaymak adil olur.”

Beceri seti, Meckler’ı 2022 seçmelerinin sekizinci turuna çıkardıktan sadece 13 ay sonra büyük liglere çıkardı ve Giants, onun dalmayacağından emin. Meckler, bu baharda, çoğu genç vurucunun ilk kamplarında yaptığı gibi, etkilemeye çalışmak yerine tekniğine bağlı kalarak ekibin dikkatini çekti. Double-A’ya erken bir terfi ve ardından iki kez daha terfi kazanırken asla tereddüt etmedi.

READ  Nate Diaz ve Tony Ferguson'un önemli anları, güncellemeleri ve kafes kenarı analizi

Final Pazartesi günü, River Cats Las Vegas’tan eve döndüğünde ve teknik direktör Dave Brundage Mickler’a kıdemli Johan Camargo ile San Francisco’ya gideceğini söylediğinde geldi. Meckler hemen Orange County’den uçağa binen ailesini aradı.

Meckler, “Açıkçası geçen yıl işe alındığında burada (bu kadar yakın) olmayı beklemiyordum, ancak incinmeyi de bekliyordum.” “Kendim için yüksek standartlar belirliyor ve her gün kendimi sorumlu tutuyordum ve beni buraya getiren de buydu.”

Meckler her gece parka üç isabet aramak için geliyor ve son zamanlarda tüm Giants kadrosu zaman zaman bu hedefi tutturmakta zorlanıyor. Pazar günkü galibiyet ne kadar heyecan verici olsa da, Giants’ın Patrick Bailey’nin homer’ına kadar yalnızca bir koşusu vardı. Yastrzemski’nin Salı günü bir kıvılcım sağlamasını umuyorlardı, ancak oyuncunun dizindeki diz bağı nüksetmişti ve rehabilitasyon için iki haftaya daha ihtiyacı olacak.

Bu, Meckler’a neler yapabileceğini göstermesi için bir şans vermeli ve zorlu bir erken meydan okumayla karşı karşıya kalacak. Glasnow, beyzboldaki en iyi atıcılardan biri ama Meckler hiçbir şeyi değiştirmeyi planlamıyor. Yaklaşımı her zaman aynıdır ve Pazartesi öğleden sonra bir teklif aldıktan sonra ilk BP seansını durdurduğunda bunu gösterdi.

İLGİLİ: Al-Zaidi neden Meckler’in ‘özel’ olabileceğini düşünüyor?

Reşit olmayanlar için Meckler, koçlarına her zaman bir BP sırasındaki her vuruşun bir topla mı yoksa şutla mı yapıldığını sorardı. Aynı şeyi Oracle Park’taki kafeste de yaptı.

Meckler, “Vuruş bölgesini yönetme yeteneği muhtemelen benim en büyük gücüm,” dedi. “Vuruştan topa çok iyi becerilerim var. Çoğunlukla vurucular, ne kadar iyi ya da kötü sallarsanız sallayın, orta sahaya bir hızlı top atarsanız, çoğu oyuncu onlara vurur. Çalışarak iyi bir iş çıkardım. Guys’ı tahtanın ortasında zorlamak ve hızlı topumu almak ve kaybetmemek için küçük ligler aracılığıyla.”

READ  Rob Manfred, Atletizm'in Las Vegas'a taşınma sürecini başlattığını söyledi

Giants Talk Podcast’i indirin ve takip edin