Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eski Ohio State Chargers Shane Olivia 40 yaşında öldü

Eski Ohio State Chargers Shane Olivia 40 yaşında öldü
USATSI

önceki Los Angeles Şarj Cihazları Ve Ohio eyaleti Saldırgan müdahale Matt Shane Olivia, 40 yaşında, The Chargers duyurmak Perşembe. Ekip, Olivia’nın ölüm nedenini açıklamadı.

Olivia, 2000-2003 yılları arasında Ohio Eyaleti için oynadı ve Buckeyes’in 2002’de ulusal bir şampiyonaya ulaşmasına yardımcı oldu. Charger, 2004 NFL Draft’ının yedinci turunda Olivia’yı devraldı ve takımın normal sezon maçlarının yedisi hariç hepsini yeniden başlattı. sonraki dört yıl.

2006’da, LaDainian Tomlinson’ın Chargers efsanesi, Olivea’nın her maça doğru bir müdahaleyle başlamasıyla 28 hızlı atakla NFL rekoru kırdı.

Olivia’nın San Diego’daki dördüncü sezonundan sonra, çaylak yılında geliştirdiği opioid bağımlılığını tedavi etmek için rehabilitasyona girdi. dedi Olivia Kolomb Sevk Bağımlılığının doruğundayken günde 125 Vicodin tableti aldı; bu, doktorlarının onun hayatta olmasını “yürüyen bir mucize” olarak adlandırmasına yetecek kadar büyük bir miktardı.

Olivia, “Birinci sınıftan sonra NFL’de hap almadığım tek bir gün yoktu” dedi.

Chargers, Olivia’yı rehabilitasyondayken kesti ve bir daha asla NFL maçı oynamadı. Olivia sonunda şu anda feshedilmiş NFL’de iki takım için oynadı.

Ancak Olviea, NFL kariyerine geri dönemezken, ayıklığını buldu. Olivia, California’daki Betty Ford Center’da 89 gün geçirdikten sonra birkaç yıl temiz kaldı ve 2015’te derecesini bitirmek için Ohio’ya yeniden kaydoldu.

2016 yılında, sekiz yıllık ayıklığın ardından, 35 yaşındaki Olivia, spor endüstrisinden mezun oldu.

Olivia, Ohio Eyaleti diploması hakkında “Ona üç kez baktım” dedi. “Üzerinde adımın yazılı olduğu bir üniversite diploması göreceğimi hiç düşünmemiştim.”

READ  Joel Embiid, 76ers Celtics'i yenerken kariyerinin en yüksek puanı olan 52 sayıyla son MVP hamlesini yaptı.