Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eski Teksas üyesi John Kulshaw, Turk e Curry Noel şarkısına nasıl katıldı?

Eski Teksas üyesi John Kulshaw, Turk e Curry Noel şarkısına nasıl katıldı?

Siyasi izlenimci John Kulsha, eski bir Teksas üyesi ve radyo sunucusu ile şenlikli bir pop damgasını nasıl kaydetti?

Her şey bir cep telefonunda ses kaydıdır.

Turk e Curry adı altında yapılan Kulsha, bu sefer 25’inci ve Hokmanoy arasındaki sesi cicili bicili krakerlerde ses veriyor.

“Bugün günlerden ne?” Kulsha, “Yerde kağıda sarılı deniz” şarkısını söylüyor, haberlerde kalan hindiler ve esnaf hakkında şarkı söylüyor.

Tony Blair, Boris Johnson, George W. Bush ve diğerleri hakkındaki şakalarıyla tanınan Kulsha, parça için fikir fikrini 1987 yılında Preston’daki yerel bir radyo istasyonunda gençken çalışırken buldu.

Sonunda Teksaslı klavyeci ve davulcu Michael Bunnister ve Kulshaw’ın uzun zamandır arkadaşı olan ve Nation Radio Scotland’daki ortağı Josy Smith’e teşekkür etti.

Devamını oku: Açıklandı: Texas Rocker şimdi Westminster’da SNP için davul çalıyor

Glasgow ikilisi, Bunnister’a akılda kalıcı bir koro söylediği bir sesli not gönderen Kulshaw ile bir üçlü oluşturdu.

Davulda Smith’e eşlik eden Bunnister, Kulsha tarafından “harika bir müzisyen” olarak selamlandı, diğer tüm bölümleri çaldı ve sesi tekrar Lancashire’daki çizgi roman evinde kaydetti.

Noel 2020 çıkışını dört gözle bekliyorlardı ancak o sırada salgının şiddeti nedeniyle ertelenmişti. Bu yıl, “Ne güzel bir Noel bu” sözlerinin birçokları için gerçekleşeceğini umuyorlar.

Smith, “Geçen yıl bu sözleri dürüstçe söyleyemezdik. Bu yıl biraz farklı ve insanların onlara bu kadar heyecan veren bir şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.”

Üçlü, Glasgow’dan Kaiser George Marionettes tarafından yaratılan Doppler kanguru oyuncaklarını kullanan parçanın videosunun tam da bunu yapmalarına yardımcı olacağını umuyor.

Kulsha, bunun Thunderbirds ve Coronation Street arasında bir kavşak gibi olduğunu söylüyor ve geçen yıl İskoç hit yapımcılarından ayrılan Bunnister, The National’a şunları söyledi: “Oyuncaklar tuhaf.

READ  Türk dünyası yazarları kurultayının açılış töreni yapıldı

“John bana sesli notu gönderdiğinde harikaydı. Sonunda hepsini bir günde bir araya getirebildim. Her şey işe yaradı.

“Umarız her yıl ortaya çıkar.”

Spotify, Amazon Music, YouTube ve daha birçok platformda mevcut olan üç dakikalık parça, 70’lerin Noel klasikleriyle aynı hissi veriyor.

Ancak Kulsha, daha önce kimsenin yazmadığını söylüyor: “19 yaşımdayken, Preston’daki Red Rose Radio’da Noel’i anlatırken, Noel’e kadar pek çok şenlikli şarkının çalındığını fark ettim. Durdu – Aralık ayından bu eğlenceli haftayı kapsayan hiçbir şey yoktu. 25 – 31 Aralık.

“Kendi başına bir şarkı aldı. Şimdi sonunda uygun bir şarkımız olduğunu düşünüyorum.

“Umarım bu sefer, insanların her yıl ilişkilendirebileceği bir şey, durabilir, yeniden ayarlayabilir ve bir süre düşünebilir ve rahatlayabilir ve elimizden geldiğince meşgul olabiliriz.

Devamını oku: Donald Shaw ve Kaperkayley’den Karen Matson hayatlarını değiştiren rekorlarını yansıtıyor

“Geleneksel bir Noel’in saygın bir görünümü, kaliteli sokağınız ve gül kutularınızla iyi ilerleme kaydettiniz ve yeni Batadas köpük banyosu setinize tamamen dalmış durumdasınız.

“Noel arifesinde Maria, Slate ve Band-Aid gibi klasik şarkılarımız var. Bu arada o günlerin havasını yakalayan bir şarkımız var. Sonrası; Daha fazla zaman.”

Bu arada, Bunnister “ara zamanını” bekler: “Bu Noel’de Kinlosleven’e gideceğim, ama şimdi Glasgow’da olan her şeye bağlıyız. Bu arada çocuklarımı büyükanne ve büyükbabalarını görmek için Isla’ya götürüyorum. ”