Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Evet, Hogwarts Legacy gerçekten Nintendo Switch’e geliyor

Evet, Hogwarts Legacy gerçekten Nintendo Switch'e geliyor

Nintendo hayranları, keşfedildiğinde Cuma günü büyük bir sürpriz aldı Hogwarts Mirası Ünlü Harry Potter kitaplarına ve filmlerine dayanan yeni nesil bir oyun Switch’e geliyor.

Bu onaylamaydı Oyunun resmi web sitesinde sık sorulan sorulara katılın, ve şimdi bir güncellemede, Chandler Wood, Warner Bros. Topluluk Yöneticisi. Çığ, GoNintendo’daki ekibin işi. İşte tam değişim (Twitter aracılığıyla):

“Evet, Hogwarts Legacy’nin Switch’e geleceğini doğrulamak dışında şu anda daha fazla ayrıntıya sahip değiliz.”

Önemli bir şekilde, Switch oyununun olup olmayacağı hala belli değil. Düzgün Sürüm veya bulut sürümü. Switch için orijinal Hogwarts Legacy’yi, Nintendo kutu sanat oyununun (Amazon aracılığıyla) ortaya çıkması takip etti ve bu, sistemde fiziksel ve dijital bir sürüm aldığını gösteriyor. Kapağı . formatında görüntüleyebilirsiniz. önceki hikayemiz.

İşte buradasınız, bir WB Avalanche temsilcisinden gelen yanıta göre – Hogwarts Legacy gerçekten Switch’e geliyor.

Oyuncular, “19. yüzyılın büyülü dünyasında geçen açık dünya, tek oyunculu, rol yapma video oyunu”nu dört gözle bekleyebilirler. Hogwarts Legacy, Holiday 2022 için çıktı, Switch versiyonunu oynamak ister misiniz? Yorumlarda bize bildirin.

READ  Wordle 335 20 Mayıs İpuçları - Bugün Wordle ile mücadele mi ediyorsunuz? CEVAP VERMEYE YARDIMCI OLACAK ÜÇ İPUCU | Oyunlar | eğlence