Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fortnite Bölüm 3: Sezon 2 Güncellemesi: Doctor Strange ve yeni tanklar

Fortnite Bölüm 3: Sezon 2 Güncellemesi: Doctor Strange ve yeni tanklar

yeni sezon elektronik bir oyundur Bize göre bu biraz tuhaf. Geliştirici için piyasaya sürülen Epic Games Bölüm 3: Sezon 2 Direniş adı verilen uzun süredir devam eden bir battle royale’den; Hikâye fragmanı (yukarıda gömülüdür), üzerine koyduğunuz bir dizi karşıt kuvveti gösterir. elektronik bir oyundur Marvel evreninden belli bir sihirbazla birlikte bir ada.

Sezonun resmi duyurusu öncesinde, Epic, randevularının iki haftasını bağışlayacaklarını söyledi elektronik bir oyundur Ukrayna ile ilgili insani çabaları desteklemeye devam ediyor. Bu, 20 Mart’tan 3 Nisan’a kadar sürecek.

Sezon, oyunda bazı büyük değişiklikler getiriyor. En uç nokta, en azından şu an için binanın “silinmiş” olması ve binanın en benzersiz yönlerinden birinin ortadan kaldırılmasıdır. elektronik bir oyundur oyun. Bunu dengelemek için, oyuncuların artık savunmak için “ekstra bariyer” adı verilen ekstra bir kalkanı var. Diğer değişiklikler arasında, aksiyonu daha parkur benzeri hale getiren daha hızlı sprint ve daha hızlı tırmanışların bir kombinasyonu, keşif için hava gemileri ve sürüş için tankların yanı sıra bir avuç yeni silah yer alıyor. Ve eğer oyuncular sezon boyunca yeterince altın bağışlarsa, popüler Savaş Otobüsü’nün artık bir şey gibi görünen sürülebilir bir versiyonunun kilidini açacaklar. çılgın max.

Oyunda ve adada yapılan değişikliklere ek olarak, Yeni Sezon Savaş Bileti Ayrıca, satın alanlar için birkaç kilidi açılabilir karakter ekler. En önemlisi, Dr. Strange – Mayıs’ta kimler sinemalara dönecek? – Ona The Imagined ve The Origin gibi isimlerle yeni yüzler katıldı. takip edenler için elektronik bir oyundurGenişleyen gelenekleriBu sezon önemli detaylarla dolu olacak gibi görünüyor.

İkinci sezon, oyunun son bölümüne hareketli bir başlangıcı takip eder, geçen Aralık ayında başlatılan. Önceki sezon yıkıcı hava koşulları, daha hızlı aksiyon ve dev canavarlargelen herkesle birlikte Bruno Mars ve Anderson ile Naomi Osaka. Oyuncuların keşfetmesi için sanal bir sanat galerisi bile vardı.

READ  Nihai Marvel vs. Capcom 3 artık yeni bir spiker ile özel bir karakter seçim ekranına sahip