Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Evet, Zelda: Tears Of The Kingdom’ın dualite sorunları da var

Evet, Zelda: Tears Of The Kingdom’ın dualite sorunları da var
Resim: Nintendo

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın çıkışından bu yana bir hafta bile geçmedi ve dualite hataları kesinlikle geri döndü.

Geçmişteki diğer bazı video oyunu aksaklıklarıyla karşılaştırıldığında, bu işlem (Link’in yayı ve oku kullanılarak) nispeten basit bir işlemdir – envanterinizdeki herhangi bir öğeyi çoğaltmanıza olanak tanır. Bu Easy Duplicate Glitch’i gerçekleştirmek için bir yay ve oklara ve çoğaltmak istediğiniz öğeye ihtiyacınız olacak.

Zelda glitch meraklısı ve Twitter kullanıcısı @çalışan Hızlı ve ayrıntılı bir açıklama sağlar ve orada da YouTube’da çok sayıda öğretici Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa takip edin. Bu hatayı kendimiz denedik ve çalıştığından emin olabiliriz, ancak biraz pratik gerektirebilir.

İşte böyle – herhangi bir öğeyi bu şekilde birden çok kez tekrarlayabilirsiniz. Bu aksaklıkla ilgili endişeleriniz varsa, Nintendo’nun gelecekteki bir oyun güncellemesinde bunu yamalama olasılığı her zaman olduğundan, daha sonra denemek isteyebilirsiniz. Bunu söylerken, Switch’in sistem ayarlarında Otomatik Yazılım Güncellemelerini Kapalı olarak ayarlayabilirsiniz.

bazılarına benziyor Hatalar ve diğer yollar O da keşfedilmiş olabilir. Yukarıdaki hatayı denediniz mi? Aşağıda yorum yapın.

READ  Microsoft, Windows 11'de SMB1 dosya paylaşımını devre dışı bırakmak için 'son aşamaya' giriyor