Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fall Guys’ın en zor başarısının kilidini açmak artık çok daha kolay

Fall Guys'ın en zor başarısının kilidini açmak artık çok daha kolay

Fall Guys’ın oldukça zorlu başarıları var, ancak bunlardan birinin kilidini açmak kolay ve muhtemelen en zoru, yeni zamanla sınırlı oyun modu sayesinde.

Eğer yolunda çalışırsan Güz Guys Başarılarıpop istiyorsun yanılmaz başarı Fasulyelerle dolu renkli çok oyunculu oyundan Sweet Thieves oyun modunu kaldırmadan önce.

Fall Guys Infallible başarısının kilidini kolayca açma

Infallible feat, arka arkaya beş bölüm kazanmanızı gerektirir; bu, normal şovlardan herhangi birini oynuyorsanız inanılmaz derecede büyük bir sorudur. İyi bir arkadaş grubunuz bir araya gelirseniz ve hepiniz bağlanırsanız başarının kilidi açılabilir, ancak Infallible gereksinimini karşılamanın en kolay yolu, periyodik olarak eklenen bazı yeni özel oyunları oynamaktır. En kolayı, önümüzdeki birkaç gün içinde çalışmaya başlayacak olan Tatlı Hırsızlar.
Sweet Thieves, üç dakika süren tek turlu takım tabanlı bir gösteridir. Bir ekip şekerleri korumak, hırsızları bulmak ve onları yakalayarak cezaevine göndermekle görevlidir. Yavaş yürürse görünmez olabilen diğer takım, şekeri çalmak ve puan kazanmak için üssüne geri getirmek zorundadır. Sweet Thieves’i dört kişilik bir ekiple oynarsanız ve bağlanırsanız, atlamada kolayca beş teklif kazanabilirsiniz, ancak tek başınıza oynuyor olsanız bile, arka arkaya beş teklif kazanma şansınız hala yüksektir. haddi zatında Tony Toostic yazar Yanılmaz Başarı KılavuzuSavunma yapıyorsanız, şekerin yanında durduğunuzdan emin olun ve hareket etmeyin. Hırsızların bu şekilde şekeri alması neredeyse imkansız. Eğer bir hırsızsanız, daha çok çalışmanız ve engelleme stratejisi olan bir savunma takımıyla karşılaşmamayı ummanız gerekir. Bunu bir ekiple yapmak istiyorsanız, kontrol etmeye ve bazılarına katılmaya değer olabilir. Fall Guys Boost Seansları Şu an müsait.

Tek başınıza oynuyorsanız, yetkin takım arkadaşları edinme konusunda biraz şansa ihtiyacınız olacak, ancak arka arkaya beş kez kazanamazsanız, Tatlı Hırsızlar o kadar kısa ki, raundları hızla patlatmaya devam edebilirsiniz. bitti. Sonunda anladın. Başarısızlığın kilidini açmak için ikinci denememde dün gece kendi başıma ortaya çıktı ve ben yapabilirsem, herkes yapabilir!

READ  Günlük Fırsatlar: Cyberpunk 2077'yi Alın, Elden Ring İndirimde

Sweet Thieves başladığından beri birçok kilit açma gördük ve gösteri 12 Temmuz’da rotasyondan kaldırılana kadar muhtemelen daha fazlasını göreceğiz. Bunu kaçırdıysanız, Sweet Thieves muhtemelen yılın ilerleyen saatlerinde geri dönecek.

Infallible’ın kilidini açmak için Sweet Thieves’i kullanacak mısınız? Yorumlarda bize bildirin.