Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fallout 4'ün DLC remaster'ı Fallout London, yeni çıkış tarihini Prime Video Show'a yaklaştırıyor

Fallout 4'ün DLC remaster'ı Fallout London, yeni çıkış tarihini Prime Video Show'a yaklaştırıyor

Team FOLON'dan Fallout 4'ün “DLC boyutlu modu” Fallout London, ayrıntılı yeni bir fragman ve 23 Nisan 2024 olarak çıkış tarihi aldı – Prime Video'nun Fallout galasından sadece iki hafta sonra.

Fallout London, Starfield'a yer açmak için Haziran ayında 2023'ün 3. çeyreğinden 4. çeyreğine ertelendi. Ancak görünen o ki ekibin bu ince ayarı doğru bir şekilde yapabilmesi için daha fazla zamana ihtiyacı var. Beklemeye yardımcı olmak için bunlar paylaşıldı Fallout Londra'ya 13 dakikalık genel bakış Bu tam olarak dünyanın onun için neden bu kadar heyecanlandığını gösteriyor.

FOLON ekibi şu haberi paylaştı: x/twitter, “İçerik planlandığı gibi tamamlanmış olsa da dikkatli değerlendirmeler sonucunda test sürecimizin istediğimiz kadar sağlam olmayabileceğini fark ettik.”

FOLON ekibi şöyle devam etti: “Dürüst olmak gerekirse, bu kararı etkileyen ana faktör senaryo ekibimizin bileşimidir.” “Ekip üyelerimizin büyük bir kısmı çatışmalardan etkilenen bir bölgeden geliyor ve bu da onların modifikasyona odaklanmalarını anlaşılır bir şekilde etkiledi. Bu durum bizim programın gerisinde kalmamıza neden oldu. Bunu ancak ekip üyelerini akıllıca yeniden organize ederek ve yeniden eğiterek başarabildik. Gemide yetişmek için, ancak bu test pahasına oldu.

“Taahhüdümüz size mümkün olduğunca gösterişli ve kusursuza yakın bir deneyim sunmaktır. İlk sürümde yalnızca tek bir şansımız var. Unutulmaz bir Fallout Londra deneyimi sunmayı hedefliyoruz ve bu tür sürüm sorunlarından kaçınmak istiyoruz.” “Bu, yakın zamanda bekleniyordu. Bu nedenle tedbirli davranmaya karar verdik ve ertelemeyi tercih ettik. Bu yeni tarih, yalnızca kapsamlı testleri bitirmemize izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda serpinti TV dizisini çevreleyen beklenti doğrultusunda.”

FOLON ekibi ayrıca Fallout 4'ün 2024 için planlanan yeni nesil yamasını da ele almak için zaman ayırdı ve şu anda modu yeni yamada yayınlama planlarının olmadığını paylaştı.

READ  Mario Kart 8 Nintendo Switch Paketi Black Friday Deal Amazon, Best Buy ve GameStop'ta Canlı Yayında

FOLON ekibi, “Yeni Bethesda Fallout 4 güncellemesiyle ilgili durumu da kabul ediyoruz ve Fallout London'ı yeni güncellemede yayınlamayı planlamıyor olsak da hangi değişiklikleri uygulayabileceklerini tahmin edemiyoruz” dedi. “Ancak düzenlememizi yeni yayın tarihimizde mümkün olan en kısa sürede size sunma taahhüdümüzde kararlıyız.”

Daha fazla bilgi için ekibin Kraliçe Elizabeth ve Kral Charles'tan ilham alan bir karakteri kesmek zorunda kaldığı ve Bethesda'nın Fallout London mod geliştiricilerine nasıl iş sunmaya devam ettiği haberlerine göz atın.

Bizim için bir ipucunuz var mı? Potansiyel bir hikayeyi tartışmak ister misiniz? Lütfen şu adrese bir e-posta gönderin: [email protected].

Adam Pankhurst, IGN'de haber yazarıdır. Onu Twitter'da takip edebilirsiniz @Adam Pankhurst ve üzerinde Seğirme.