Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mükemmel Bill & Ted'in Retro Koleksiyonu Switch eShop'tan kaldırılmak üzere

Mükemmel Bill & Ted'in Retro Koleksiyonu Switch eShop'tan kaldırılmak üzere
Resim: Koşu Oyunları Ltd.

Bill & Ted'in Mükemmel Retro Koleksiyonunu Nintendo Switch'te almayı düşünüyorsanız, Limited Run Games bu tarihten önce eShop'tan kaldırılacağını doğruladığı için, daha sonra değil, daha erken almak isteyebilirsiniz. 1 Ocak 2024 (teşekkür ederim, Nintendo'nun her şeyi).

Limited Run Games CEO'su Josh Fairhurst'e göre şirketin görev süresi iki yıldır. Bill ve Ted Lisans; bu, geliştirme süresi de dahil olmak üzere, oyunun ilk çıkışından sonra yalnızca 10 aydan biraz daha uzun bir süre boyunca satın alınabileceği anlamına gelir. 17 Şubat 2023.

Şimdi, iyi haber (bakın, burada bir çeşit umut ışığı arıyoruz) şu ki, Bill & Ted'in Mükemmel Retro Koleksiyonuna zaten sahipseniz, onu istediğiniz kadar indirmeye ve oynamaya devam edebilirsiniz. Ayrıca satın almaya karar verirseniz bankayı tamamen çökertmez; Bakıyorsun 12,69$ Amerika Birleşik Devletleri'nde ve £8,69 İngiltere'de.

Setin kendisi iki Bill & Ted oyuncağıyla birlikte geliyor: Bill ve Ted'in mükemmel video oyunu macerası NES'te ve Bill ve Ted'in Mükemmel Taşınabilir Macerası Game Boy'da. Koleksiyonun fiziksel kopyaları hâlâ Switch üzerinden satın alınabiliyor. KOŞU OYUNLARI SINIRLI İnternet sitesi.

Bill & Ted'in Mükemmel Retro Koleksiyonunu sonsuza kadar tükenmeden alacak mısın? Aşağıda bir yorumla bize bildirin.

READ  Daigo Umehara, Ryu veya Guile'i Street Fighter 6'ya entegre etme konusundaki şüphelerini paylaşıyor