Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fantastik Dörtlü, Gümüş Sörfçü rolünde Julia Garner'ı canlandırıyor

Fantastik Dörtlü, Gümüş Sörfçü rolünde Julia Garner'ı canlandırıyor

Fantastik Dörtlü Silver Surfer'ı buldum. Julia Garner klasik karakterin bir versiyonunu oynayacak. Hollywood Muhabiri Bunu doğruladı.

WandaVision Pedro Pascal'ın Reed Richards/Mr. rolünü oynadığı filmi Matt Shackman yönetiyor. Harika, Sue Storm/The Invisible Woman rolünde Vanessa Kirby, Johnny Storm/The Human Torch rolünde Joseph Quinn ve Ben Grimm/The Thing rolünde Ebon Moss-Bachrach. Filmin vizyon tarihi 25 Temmuz 2025 ve yazar Stan Lee ile sanatçı Jack Kirby'nin çizgi romanlarda Marvel Evrenini başlatan süper kahraman ekibi Fantastik Dörtlü'yü ilk kez tanıttıkları 1960'larda geçeceği söyleniyor. . Eric Pearson olarak bilinir Karadul Ve Motosiklet kiralamafilmin şu anki yazarıdır.

Gümüş Sörfçü tanıtıldı Fantastik Dörtlü 48, gezegen yiyen bir varlık olan Galactus'un habercisiydi, ancak Sörfçü'nün bu versiyonu Norrin Radd olarak bilinen uzaylı bir gökbilimciydi. Garner'ın, Noreen Rudd'un sevgilisi Shala Pal adında farklı bir sörfçüyü canlandıracağı söyleniyor.

Garner, Netflix dizisindeki Ruth Langmore rolüyle üç kez Emmy Ödülü kazandı. Ozark. Ayrıca liderlik dalında Emmy adaylığı aldı Anna'nın icadıDizi dolandırıcı Anna Delvey'in etrafında dönüyor. Sonra ben yaptım Kurt adam Gelecek yıl Universal ve Blumhouse'dan piyasaya sürülmesi planlanıyor.

UTA, LBI Entertainment ve Sloane Offer tarafından temsil edilmektedir.

Teslimat süresi İlk defa haber verdim.

READ  Barbie ve Lily Gladstone nerede duruyor?