Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fantezi Futbol Sıralaması – 7. Hafta: Uyuyanlar, Başlayanlar ve Oturanlar – Kenyalı Drake, Rondell Moore ve Daha Fazlası

The Athletic

Veda haftaları, en iyi orta saha oyuncularının bulunmaması ve geniş bir resepsiyon ile hafta yedi fantezi futbol sıralaması için daha zor. Geriye doğru koşmak da bir karmaşa haline geldi, bu yüzden bunu unutma Widget 101’i Oku Zor başlangıç ​​veya oturma soruları, potansiyel ticaret fikirleri ve kazanmanıza yardımcı olacak daha fazla strateji için.

# CheckTheLink- Yaştavizler | True SOS (APA – Çarşamba günü güncellendi)Fantasy Football 101 (başlar, oturur, takaslar, daha fazlası)Futbolda Her Şey (Video Vaka)

2022 Fantezi futbol uykusunun yedinci haftası

🚨 kafalar 🚨 uyuyanlar bunlar. Sıralamamı %100 taklit etmeyecekler. Bu, yukarı yönü kovalar ve genellikle daha fazla risk taşır.

arka çeyrek

Olası başlangıç: Jared Goff, DET – Goff, özellikle iniş bölümünde, iç mekanlarda daha iyidir. Kovboylar zorlu bir maç ama Dak Prescott geri döndüğünde, Gauff’ın hıza ayak uydurması gerekeceğini umabiliriz, ki bu da silahlarının olduğu ve ayakları çimlerin üzerinde olması. Matthew Stafford, 5. Haftada 308-1’i atmayı başardı ve Gauff 300’e ulaşırsa, muhtemelen birden fazla gol atacak ve sizi kutlayacak.

HAIL MARY START: Jimmy Garoppolo, SF – Bu tamamen maçla ilgili. Chiefs ile karşılaşan her oyun kurucu, üçü 329 yarda atarak 2-3 touchdown yaptı.

READ  Lakers'tan Patrick Beverley, Suns'a arkadan vuran Dendre Ayton'a üç maç ceza verdi