Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yankees, ALDS Game 5’te Nestor Curtis Jr.’ın arkasında Guardians’ı yendi, Astros ile yüzleşmeye başladı

Yankees, ALDS Game 5'te Nestor Curtis Jr.'ın arkasında Guardians'ı yendi, Astros ile yüzleşmeye başladı

bu New York Yankee’leri hareketli. Nestor Curtis Jr.’ın muhteşem performansının ve boğuk Homer’ın arkasında Giancarlo Stanton Ve harun yargıçYankees spam’in kontrolünü ele geçirdi Cleveland Muhafızları5-1, Major League Soccer serisinin Beşinci Oyununu kazanmak ve biletlerini ALCS’ye yumruklamak için.

Beş vuruşta tek top koşuları çok önemli olan Curtis, başlangıçta bu oyuna başlamamıştı. Ama dizi zaten Oyun 2’deki yağmur gecikmesi nedeniyle değiştirildiPromosyon düşünceleri Pazartesi gecesi karıştırıldı. İki takım farklı tepki gösterdi ve farklı sonuçlar aldı. Yankees, 2. Oyun oyuncusu Curtis’i kısa bir süreliğine geri getirme fırsatını yakaladı. Muhafızlar, planlanmış sosyeteye solist Aaron Civale’ye sadık kalacaktı ve sadece bir tanesi devam etti – liderliğiyle mücadele edip Homer Stanton’a izin verdi.

Shane Pepper, as Cleveland ve Game Two çaylağı görünmedi. Koruyucuların dördü, kalan turlarda başarılı oldu ve sadece iki tur daha yapılmasına izin verdi, ancak bu bile yeterli olmazdı. Homer yargıç ve RBI biri Anthony Rizzo Beşincisinde Yankees’e ihtiyaç duydukları her şeyi verdi.

Sonunda, Yankees katıldı Astrolar İlerleyen adaylar olarak, sahadaki en düşük iki sıralamanın olduğu Ulusal Lig ile tam bir tezat oluşturuyorlar. San Diego Padres Ve Philadelphia PhyllisNLCS maçları Salı akşamı başlayacak.

İlk dört oyunun çok basit bir hikayesi vardı. gerrit ne zaman Serin atış ve Yankees kazandı. O gelmeyince, gardiyanlar uzaklaştı ve Yankees’in çalışma alanına geldiler. Her iki seferde de çırak Oscar Gonzal’ın debriyaj vuruşlarıylaz. Cole, Oyun Beş’e katılmadı, ama sihir gelmiyordu.

Cleveland, beyzboldaki en genç takım olarak beklenmedik bir playoff rıhtımından atladıktan sonra eve dönecek.

Bu arada, Yankees takımla yüzleşmek için hızlı bir şekilde Houston’a gidecek. Houston Astros ALCS’de. İlk maç Çarşamba gecesi.

READ  Mali Koroma ve Dabo, Sırbistan'a yenildi

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Ana Ekim olaylarını takip etmeniz mi gerekiyor? Seni korudum.