Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

FF Tactics Direktörü hayranlardan Unicorn Overlord olarak oynamalarını istiyor

FF Tactics Direktörü hayranlardan Unicorn Overlord olarak oynamalarını istiyor

resim: Atlas

vanilyalı eşya Tek boynuzlu at derebeyi Daha büyük sürümleri arasında bir niş oluşturmayı başardı. 2024'ten bugüne. Oyun, taktik ve strateji hayranlarına yıllardır yaşadıkları en iyi deneyimlerden birini sunuyor. Oyunun en çok ses getiren hayranlarından biri, aşağıdaki gibi oyunları yönetmesiyle tanınan Yasumi Matsuno'dur: Final Fantasy Taktiklerigenellikle en iyilerden biri olarak kabul edilir Son fantezi Premium ve şimdiye kadarki en iyi taktik oyunlardan biri. Sosyal medyada oyunu överken insanlar hemen seslendiler FF Taktikleri yeniden yapmakVe Matsuno'nun onlara verebileceği tek bir yanıt var; sadece gidin oynayın Tek boynuzlu at derebeyi!

sonraki Fotoğraf yayınla Fiziksel kopyasından Tek boynuzlu at derebeyi Matsuno, sosyal medyada kısa sürede kendi oyunlarıyla ilgili yorumlarla karşılandı. Bazı kullanıcılar yanıt verdi ve Matsuno'dan yeni bir oyun üzerinde çalışmasını istedi; bir tanesi o zamandan bu yana uzun zaman geçtiğini söyledi. Final Fantasy XII (asıl yazarı ve yönetmeni kendisiydi), Matsuno buna yanıt verdi hayran diyor “Sakinleşmek” ve oynamaya gitmek Tek boynuzlu at derebeyi yerine. Başka bir yanıtta Matsuno hayranları çağırıyor Satışlara yardımcı olmak için Tek boynuzlu at derebeyi Bir milyon kopyayı aşmak. Bu, Atlus'un yapmak zorunda olduğu kadar zoraki bir şey olmayabilir. Bir özür yayınlayın Oyunun fiziksel kopyalarının Japonya'da tükenmesi nedeniyle, piyasaya sürülmesinden sadece dört gün sonra hayranlara sunuldu.

Bu tutku her iki yönde de geçerli ve ekibin bu tutkunun arkasında olduğu açık Tek boynuzlu at derebeyi Matsuno'nun çalışmalarının büyük hayranlarıdırlar. Vanillaware'in taktikleri RPG'den büyük etki alıyor Dev savaşı Matsuno tarafından oluşturulan bir dizi oyun ve bunlara ek olarak A Final Fantasy XII Mekanik manevra sistemine benzer. Hayranlar bu etkilere hemen dikkat çekti Tek boynuzlu at derebeyi Matsuno'nun, Matsuno'nun ölümüne yol açan oyun hakkındaki tweetine yanıt olarak Oyunculara söyle “Önceki oyunların anılarından kurtulmak” ve oyunu yeni bir bakış açısıyla oynamak.

Sorulan yorumlara gelince FF Taktikleri Remake'te Matsuno, kararın kendisine değil Square Enix'e ait olduğunu söyledi.

READ  Destiny 2'nin yeni düşük oyuncu sayısı bu sefer farklı