Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo Mağazam, Luigi's Mansion 2 HD (İngiltere) için ön sipariş bonuslarını ve paketlerini açıklıyor

Nintendo Mağazam, Luigi's Mansion 2 HD (İngiltere) için ön sipariş bonuslarını ve paketlerini açıklıyor
Resim: Nintendo Yaşamı

Bu yılın MAR10 günü bize Luigi's Mansion 2 HD'nin Switch'e çıkacağı haberini getirdi 27 HaziranBiz de öyleyiz bildi Ön sipariş bonuslarının kullanıma sunulması an meselesiydi.

Nintendo Mağazam İngiltere Bugün iyi ürünlerini sergileyen ilk şirket oydu ve cazip paketler var mı? Hemen, standart bir bonus var, tüm Luigi's Mansion ön siparişleriyle birlikte gelen çalan Polterpup telefonu. Çok güzel (Polterpup ne zaman olmaz?) ama paketler olduğu yerde – ve MNS UK iki tane sunuyor!

Ve bunlardan ilki”Güçlü Korku Paketi“Mevcut olan 54,99 £ Oyunun her kopyasında “sallanan bir Luigi figürü” bulunur. O zaman orada”Korkunç korku hayatta kalma kiti“Ve biraz daha pahalı £68,99 Ancak Luigi'nin Malikanesi temalı kupa ve bir diorama setinin (OG 3DS'nin piyasaya sürüldüğü sıralarda Club Nintendo'dan tanıyabileceğiniz bir set) yanı sıra titrek bir figür ve bir telefon zili de içeriyor – ki bu fazladan bir 19 için hiç de fena değil pound diyebiliriz.

Tüm seçenekler artık My Nintendo Store UK'de ön siparişe açık; bunu yukarıdaki tweet'teki bağlantıyı takip ederek veya aşağıdaki ürünlere göz atarak bulabilirsiniz.

Yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini seçer misiniz? Yorumlara girin ve bize bildirin.

Lütfen bu sayfadaki bazı harici bağlantıların bağlı kuruluş bağlantıları olduğunu unutmayın; bu, onlara tıklayıp bir satın alma işlemi yapmanız durumunda satıştan küçük bir yüzde alabileceğimiz anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen FTC Açıklamamızı okuyun.

READ  Mario Kart 8 Deluxe beş yeni karakter alıyor gibi görünüyor