Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Final oyuncuları Light sınıfının güçlendirmeye ihtiyacı olup olmadığı konusunda ikiye bölündü

Final oyuncuları Light sınıfının güçlendirmeye ihtiyacı olup olmadığı konusunda ikiye bölündü
John Esposito

Light sınıfı, Final hayranları arasında tartışma konusu olmaya devam ediyor; çünkü oyuncular, sınıfın takviyeye ihtiyacı olup olmadığı konusunda bölünmüş durumda.

Embark Studios, Battlefield gazilerinin sunduğu oynaması ücretsiz yeni FPS The Finals’ın sürpriz lansmanıyla 2023 Oyun Ödülleri’ni şaşırttı. Oyunda yarışmacılar bir yarışma programına katılırlar ve bir sonraki tura geçmek ve sonunda oyunu kazanmak için çeşitli hedefleri tamamlamaları gerekir.

Finalleri izlemenin veya oynamanın kökleri, oynanabilir arenaların saniyeler içinde parçalandığı Battlefield’a dayanıyor. Tıpkı popüler FPS oyununda olduğu gibi oyuncular, takımlarına oyunda avantaj sağlamak için çeşitli sınıflar arasından seçim yapabilir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Artık oyun çıktığına göre Light sınıfı oyuncu kitlesinde oldukça ses getirmiş gibi görünüyor.

Finalistler Işık kategorisini tartışıyor

Finallerde oyuncular üç kategoriden birini seçebilir: hafif, orta ve ağır. İsimlerden de anlaşılacağı gibi her birinin avantajları ve değiş tokuşları vardır; örneğin hafif daha hareketli ancak daha zayıftır, ağır ise daha yavaş ancak daha esnek ve dayanıklıdır.

Artık oyunun tam sürümü yayınlandı, oyuncu sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve hayran yorumları yağmaya başladı. Spesifik bir yorum üzgün Light hayranlarından geldi. Aracılığıyla ara Reddit konularıdiğer ikisinden daha zayıf olduğunu öne süren yeniden çalışma fikirleri veya gönderilerle dolu.

Dexerto’ya ücretsiz kaydolun ve şunları edinin:

Daha az reklam|Karanlık mod|Oyun, TV, Filmler ve Teknoloji Programları

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ancak final oyuncusu Sol-Gur7210, Sınıfla ilgili farklı bir görüş paylaşın. Daha hızlı hareketi ile düşmanlara saldıran bir “cam top” olması gerektiğini belirterek, “Yanlış oynuyorsunuz” dediler.

READ  Wordle Today: İşte 2 Temmuz için yanıt ve ipuçları

Pek çok yorumda benzer görüş paylaşıldı ve bir paylaşım şöyle oldu: “İnsanlar bu oyuna, bunun takım bazlı bir nişancı oyunu olduğunun farkına varmadan giriyorlar, bu da genellikle takımınızla birlikte olmanız gerektiği anlamına geliyor.” Ayrıca bir oyuncu şunları söyledi: “Sanırım bu şimdiye kadar oynadığım en takım odaklı oyunlardan biri. Eğer takımınız birlikte çalışmazsa her seferinde eriyip gidersiniz.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kapsamlı genellemelere rağmen, birçok yorum 1v1 savaşlarını kaybeden oyuncuları hedef alıyordu: “Bence birçok FPS oyununun temelinde yatan zihniyet, çoğunluğun en iyi olmayı hedeflemesi ve ardından yalnızca bu metriğe dayanarak doğrudan karşılaştırmalar yapmasıdır.” .

Embark Studios’un Light sınıfını güncellemeyi planlayıp planlamadığını göreceğiz, bu yüzden final haberlerimiz için bizi takip etmeye devam edin.