Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Five Nights At Freddy’s’ Peacock’ta en çok izlenen yapım oldu – Son Tarih

‘Five Nights At Freddy’s’ Peacock’ta en çok izlenen yapım oldu – Son Tarih

Freddy de beş gece Tavus kuşunun rekorunu korkutuyor.

27 Ekim’de sinemalarda gösterime giren ve yayıncıda gösterime giren korku filmi, yayın platformunda ilk beş gününde Peacock’un şimdiye kadar en çok izlenen filmi veya dizisi oldu.

Aşar Cadılar Bayramı’nın sonu, Süper Mario Kardeşler filmi, Bel Air Ve En İyi Adam: Son Bölümler NBCUniversal’e göre bu onur için.

Şirket ayrıca tanıtım yapıyor Freddy de beş gece İlk çıkışından bu yana tüm türlerde en çok izlenen eğlence filmi ve tavus kuşu temalı bir filmin beş gün içinde şimdiye kadarki en büyük açılışı.

Her zamanki gibi NBCUniversal bunu destekleyecek gerçek verileri yayınlamadı. Film, ilk birkaç haftasında diğer yayın özelliklerine göre nasıl bir performans gösterdiğine bağlı olarak gelecek ay Nielsen’in yayın listelerinde görünebilir.

Film, 10 yaşındaki kız kardeşi Abby’ye (Piper Rubio) bakan sorunlu genç Mike’ı (Josh Hutcherson) konu alıyor ve küçük erkek kardeşinin on yıldan fazla bir süre önce faili meçhul ortadan kaybolmasının peşini bırakmıyor. Kısa süre önce kovulan ve Abby’nin velayetini elinde tutabilmek için çaresiz bir iş arayan Mike, terk edilmiş bir restoranda gece güvenlik görevlisi olarak çalışmayı kabul eder: Freddy Fazbear’s Pizzeria. Ancak Mike çok geçmeden Freddy hakkında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Yerel polis memuru Vanessa’nın (Elizabeth Lail) yardımıyla Mike’ın Freddy’s’de geçirdiği geceler, onu doğaüstü güçlerle açıklanamaz karşılaşmalara sürükleyecek ve onu anlatılamaz bir kabusun kara kalbine sürükleyecektir.

Blumhouse ve Universal Pictures’tan, Freddy de beş gece Filmin yürütücü yapımcılığını ise Beatriz Siqueira, Ryan Turek, Christopher H. Warner, Russell Binder ve Mark Mostman üstleniyor. Senaryosunu Seth Cuddeback ve Emma Tammy ile birlikte yazan Scott Cawthon’un video oyununa dayanıyor. Tami filmi yönetti.

READ  Anne Hathaway ve diğer kadınlar, nefret edenler için yeterli olduğunu söylüyor