Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aktör Tyler Christopher 50 yaşında öldü – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Aktör Tyler Christopher 50 yaşında öldü – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Başlangıçta ortaya çıktı H! Bağlı

Hollywood bir pembe dizi yıldızının kaybının yasını tutuyor.

Kamu hastanesi“Mezun Tyler Christopher O öldü 31 Ekim’de 50 yaşındayken eski rol arkadaşı Maurice Benard ile nişanlandı. instagram. Benard’a göre Christopher’ın ölüm nedeni ani bir olayla ilgiliydi Kalp sorunu.

Gönderi şöyle başlıyordu: “Tyler Christopher’ın ölüm haberini büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz.” “Tyler bu sabah San Diego’daki dairesinde kalp krizi geçirdikten sonra öldü.”

Benard, 1996’dan 2016’ya kadar dizide Sonny Corinthos’la birlikte Nikolas Cassadine’i canlandıran Christopher’ın tanıştığı herkes için “nazik bir ruh ve harika bir arkadaş” olduğunu söyledi.

Benard, “Tyler, oynadığı her sahnede ekranı aydınlatan ve oyunculuğuyla sadık hayranlarına neşe getirmekten keyif alan gerçekten yetenekli bir insandı” dedi. “Tyler zihinsel sağlığın iyileştirilmesi ve madde bağımlılığı tedavisinin savunucusuydu ve bipolar depresyon ve alkolle mücadelesi hakkında kamuoyuna konuştu. Sevgili dostumuzun kaybından dolayı yıkıldık ve çocukları ve babası için dua ediyoruz.”

Resimler: Ünlü ölümleri: 2023’ün düşen yıldızları

Christopher günlük yarışı kazandı Amy 2016 yılında “General Hospital” dizisiyle Drama Dizisinde En İyi Başrol Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

ABC’nin tıp dramasındaki çalışmalarının yanı sıra “Hayatımızın günleri2001’den 2019’a kadar “Thor: God of Thunder”, “Shouting Secrets”, “Out of the Black” ve “Pretty Broken” filmlerinde de rol aldı.

Ancak eğlence kariyeri dışında Christopher’ın en sevdiği rol babalıktı.

“Bir daha asla çocuklarımla vakit geçirmeyeceğim” diye yazdı. Sosyal medya Geçtiğimiz yıl, “önceden çok büyük görünmeyen ama şimdi benim için her şey ifade eden tüm küçük şeyleri yapmak.”

Şöyle devam etti, “Bana günlerini anlattıkları okul sonrası akşam yemeği için minnettarlığımı ifade edecek kelimeler yok. Bir oyuncak almak için Target’a gitmekten ya da öğleden sonrayı sinemada geçirmekten hiç keyif almadım. Çocuklarımla oynamak “Çocuklar her zaman en fazla mutluluğu getirdiler. Hayatımın bu yeni bölümüne, onlara yakın olmamı sağlayan zaman için minnettarım. “

READ  Johnny Depp, Sosyal Medya Spekülasyonlarına Rağmen Avukatıyla Çıkmıyor

Kızı Boheme Christopher “Fındıkkıran” yapımında ve oğlu Grayson Christopher geçen yıl “Matilda” performansında dans ederken, çocukları da onun izinden gidiyor.

O zamanlar oyuncuydu dedi ki Açılış gecesinde “bu tatlı kızla gururla parlarken” “değerli küçük faresi” Boheme’ye tezahürat yapıyordu. Oğluna gelince, o Ekledi“Kesinlikle sahnede parlayacak. Kesinlikle gurur verici bir baba anı.”

Christopher’la evliydi Eva longoria 2002’den 2004’e ve Brian Pedigo 2008’den 2021’e kadar.