Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Foo Fighters, Josh Freese’i yeni davulcuları olarak tanıttı.

Foo Fighters, Josh Freese’i yeni davulcuları olarak tanıttı.

Foo Fighters, piyasaya sürülmeden önce yeni bir davulcu olan Josh Freese’i tanıttı. albüm gelecek ay ve ilk turları Rock grubunun eski davulcusu Taylor Hawkins’in geçen yılki ölümü, grubu ve hayranlarını perişan etti.

50 yaşındaki Friese, diğer davulcular ve iki kanişten gelen şakalar ve sürprizlerin bir karışımını içeren “Preparing Music for Concerts” için bir saatlik akış provası için Pazar günü göründü.

Grubun baş şarkıcısı Dave Grohl ve grubun diğer üyelerinin karanlık bir stüdyoda enstrümanlarıyla ortalıkta durup sahnede birine yumruk atıp vurmadıkları hakkında şaka yapmalarıyla başladı.

Aniden kapıyı çaldım. “Merhaba!” Ayrıca Red Hot Chili Peppers’tan Chad Smith de katılıyor. Bagetlerle işaret etmek. “Beni engelleyen beyaz bir Mercedes var” diyor ve gidiyor.

Sonra Mötley Crüe’nin davulcusu Tommy Lee, çantalar dolusu PF Chang’ın Çin yemeği paketleriyle içeri girdi. Her yerde alkış. Grohl, “Bizim için mutfağa koy,” diyor.

Tool’dan Danny Carey kapının yanında, bir elinde ve diğerinde bagetleri döndürüyor, az önce hazırladığını söylediği bir çift büyük kanişi bağladığı bir tasmayı tutuyor. Sonra ayrılır.

Görünüşe göre bu, Frieze’in görünümünün bir parçasıydı. Buna göre Instagram gönderileri. O da var PF Chang’s ile ilgili heyecanını paylaştı..

Karanlığın içinden, araya girmekten bıkmış gibi görünen birinden hüsrana uğramış bir ses aniden bağırdı: “Affedersiniz!”

Kamera ona doğru döner. Bir davul setinin arkasında oturan Freeze idi. “Beyler, bilmiyorum, bir şarkı çalabilir miyiz? Veya iki? Bir şey?”

Ve yaptılar.

Rock’ın en iyi davulcularından birinin arka arkaya gösterileri ve ardından bir başkası, henüz büyük haber yapmanın yoluydu. Variety tarafından bildirildiği gibi!, grup yeni davulcularının kimliğini açıklamamak için “büyük çaba” sarf etti.

Freese, Offspring, Sting, Weezer, Nine Inch Nails ve daha fazlasıyla performans sergileyen deneyimli bir davulcudur.

READ  “Boys in the Boat” kürek çekme hikayesiyle dramatik bir lisans alıyor

Foo Fighters, Hawkins’in Kolombiya’nın kuzeyindeki Bogota’da grubun çalması planlanan bir otelde öldükten sonra harap oldu. A Beğenilen üye Gruptan Hawkins, 1999’da piyasaya sürülen There Is Nothing Left to Lose albümleri için gruba katıldı ve sonraki yedi albümlerinde çaldı.

Pazar günkü akış etkinliği, grubun Hawkins’in ölümünden bu yana devam eden kederlerini yansıtıyor gibi görünen ilk yeni şarkısı “Rescued” u içeriyordu.

Geçen Eylül ayında Londra’da Hawkins’in ergenlik çağındaki oğlu Shane “My Hero” şarkısını seslendirdi. Grupla birlikte bir anma konserinde babasına O konserde Frieze, davulda, oynamak istediğini söyledi Hawkins grubunda.