Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Forge Development, 468 Turk Street, Tenderloin, San Francisco'daki Geliştirmeyi Duyurdu

Forge Development, 468 Turk Street, Tenderloin, San Francisco'daki Geliştirmeyi Duyurdu

Forge Development Partners, önerilen geliştirmeyi San Francisco'nun Tenderloin bölgesindeki 468 Turk Street'te duyurdu. Projede 90 daireli dokuz katlı bir bina inşa edilmesi öngörülüyor. Bu konut binası, önümüzdeki yıllarda Bonfile'yi zenginleştirecek sürdürülebilir bir kalkınma içinde sakinlerine uygun fiyatlı, modern ve zarif bir şekilde tasarlanmış bir yaşam deneyimi sunacak.

Modern Construction'ın yüklenici olarak görev yaptığı Durk Street LLC, geliştirmeden sorumludur. Tasarımlardan Macy Mimarlık sorumludur.

Macy Mimarlık ile 468 Türk Sokak Görünümü

468 TL olarak adlandırılan projeye 90 yeni ev eklenecek, Tenderloin'in bir bloğu daha canlandırılacak ve şehrin iş gücünün çalıştıkları yerde yaşamasına olanak tanınacak. Konut üniteleri, çevresel sürdürülebilirlik, uygun fiyat ve kalite gibi temel ilkelere göre tasarlanmakta olup, tüm geliştirmelerinde sıfır net enerji ve sıfır net karbon standartlarına uygun kira fiyatlarıyla ulaşmaktadır. Projenin 101 üniteli dokuz katlı bir binadan 90 üniteli sekiz katlı bir binaya geçtiği yeni yenilenmiş planlar ortaya çıktı.

Forges Development, San Francisco Tenderloin'deki ikinci grup konut projesini 60 milyon dolarlık bir yatırımla kutluyor. SFYIMBY ile paylaşılan bir basın bülteninde, Forge'un departmanlara izin vermek için Londra Belediye Başkanı Breed Ofisi ile ortaklık kurduğu belirtiliyor. Basın bülteninde ayrıca Belediye Başkanı Breit'in, Tenderloin mahallesine 240 konut kazandıran Forge TL Residences'ın büyük açılışındaki konuşması da paylaşılıyor. Belediye Başkanı Breit, “Herkesin geliştiricilerin, toplum kuruluşlarının, San Francisco sakinlerinin ve konuttan yararlananların birlikte çalışmasının gerekliliğini anlamasını istiyorum. San Francisco'yu, insanların yaşayabileceği daha fazla yerle birlikte daha iyi bir yer haline getirmek için birlikte çalışmamız gerekiyor.

Güncellenen proje teklifi, iki kişiye kadar uyuyabilecek şekilde tasarlanmış 250 metrekarelik 90 adet son teknoloji üniteyi içeren sekiz katlı bir konut binasını içeriyor. Her konut biriminde son teknolojiye sahip özel banyolar ve yüksek teknolojili yemek pişirme olanakları bulunmaktadır.

468 Türk Caddesi, Google Sokak Görünümü ile Resim

468 Türk Caddesi, Google Sokak Görünümü ile Resim

Forge, sıfır net enerji sürdürülebilirliği için 361 TL'lik konut birimlerine tek sayaç sistemi sağlamak üzere PG&E ile ortaklık kurdu. Bu özel ortaklık sayesinde 468 Turk Street, San Francisco'da tek bir PG&E elektrik sayacına sahip olan ikinci Forge çok aileli konut projesi olup, birim başına yaklaşık 50.000 $ tasarruf sağlar ve yenilenebilir enerji hizmetine ve konut sakinleri için daha düşük enerji maliyetlerine olanak tanır. Nesnelerin İnterneti teknolojisi, bina genelindeki ısıtma ve soğutma sistemlerini, aydınlatmayı, cihazları ve hatta kapı kilitlerini birbirine bağlayacak ve Forge'un sıfır net enerji ve sıfır net karbon hedeflerine, yani tasarrufa ulaşmasına yardımcı olacak. kiracılara gönderildi.

READ  Albaraka Türk'ten mikro inışımcılara destek – BThaber

Binada proje boyunca enerji ve su kullanımını azaltan sürdürülebilir tasarımlar uygulanıyor. Mimari tasarımlar projeye en uygun çözümleri sunar; San Francisco'daki ilk çok aileli binalardan biri olan ağır ahşap yapı ve özel tasarım mobilyalar, geleneksel bir evin tüm konforunu sağlıyor. İkamet gereksinimlerini karşılamak için tam günlük oda. Tesis bünyesindeki olanaklar arasında ortak alan mutfağı ve sakinlere eğlence ve topluluk oluşturma için geniş alanlar sağlayacak bir çatı terası bulunmaktadır.

İnşaatın 2024 ortalarında başlaması bekleniyor. Proje alanı Halk Merkezi bölgesi ile sınır komşusudur. Konut sakinleri Civic Center BART istasyonundan yedi dakika ve Belediye Binasından altı dakika uzaklıktadır.

Forge Development Partners, LLC, ulusal düzeyde dezavantajlı ve temel konut ihtiyaçlarına kentsel çözümler sağlamaya odaklanmış lider bir geliştirme şirketidir. Bütünsel yaklaşımları, bina tasarımı ve inşaatını, yerleşik tasarım deneyimini geliştirmek ve çevredeki topluluğa fayda sağlamak için teknoloji kullanımını ve konut yönetimini kapsar.

Kayıt olmak YIMBY'nin günlük e-postası için

Takip etmek Gerçek zamanlı fotoğraf güncellemeleri için YIMBYgram
Beğen Facebook'ta YIMBY
Takip etmek YIMBYnews'teki en son YIMBY Twitter'ı