Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fort Liberty'nin 82'nci Hava İndirme pilotu, İran'ın insansız hava aracı saldırısından sonra hayatı için savaşıyor

Fort Liberty'nin 82'nci Hava İndirme pilotu, İran'ın insansız hava aracı saldırısından sonra hayatı için savaşıyor

Irak'ta drone saldırısında ağır yaralanan 82'nci Hava Kuvvetleri Komutanı'nın yakınları dua ve destek istiyor.

Garrett Ellerbronn Fort Liberty'nin dışında konuşlanmış. Eşi Lorna ve oğlu Tucker ile birlikte Pinehurst'te yaşıyor.

Noel Günü E'de görev yaptırbil Üsse saldırı düzenlendiğinde Kuzey Irak'taki bir hava üssü. Yakın bir aile dostu WRAL News'e Ellerbrunn'un ciddi bir kafa travması geçirdiğini söyledi. Almanya'daki bir hastaneye kaldırıldı ve orada baygın kaldı.

Ellerbrunn'un eşinin arkadaşı Cleo Carroll, “Bu noktada, oğluyla yeniden bir araya gelebilmesi, onu büyütmek için orada olabilmesi ve karısıyla birlikte orada olabilmesi için duadan ve pozitif enerjiden çıkıyoruz” dedi.

the Ailenin GoFundMe kampanyası var Bu, Llerbrunn'un Tucker için planladığı ağaç evini inşa etmek ve eve döndüğünde ihtiyaç duyacağı uygun desteği evlerinin donatılmasına yardımcı olmak için kurulmuştu.

Carol, “Onlar harika insanlar, bu yüzden yapabileceğiniz tek şey dua etmekse bunu takdir ederiz” dedi. “GoFundMe'de verebileceğiniz her şey onlara yardımcı olacaktır.”

Ağır yaralanmayla sonuçlanan İran destekli saldırı Ellerbronn Diğer iki asker, Başkan Joe Biden'ı kendisine bağlı grupları hedef alan misilleme saldırıları emri vermeye sevk etti.

Bu konuda daha fazla bilgi


Telif Hakkı 2024 Capitol Yayıncılık. Her hakkı saklıdır. Bu materyal yayınlanamaz, yayınlanamaz, yeniden yazılamaz veya yeniden dağıtılamaz.

READ  Çin, 2023 için GSYİH hedefini "yaklaşık %5" olarak belirledi