Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Frank Ocean, bu yaz Malibu’da çalıştığını açıkladı

Frank Ocean, bu yaz Malibu'da çalıştığını açıkladı

Bu hafta sonu için benzersiz bir olay oldu Frank okyanus 10’u kutlayan hayranlarOnuncu hafıza turuncu kanal tarafından iyi tamamlandı İki yeni bölüm İtibaren sarışın radyo Apple Music’te.

“Sarışın Lucy in the Sky With Diamonds” adlı yeni bölümlerden birinde yer alan ve uyuşturucuya odaklanan anlayışlı bir tartışma içeren… Dr.. James Fadimanokyanusun kendisinden üzerinde çalışmakla ilgili kelime Bir şey içinde Malibu. Aslında, Fadiman’a bir uçuş sırasında bir kişiye gerçekte ne olduğunu sorduktan kısa bir süre sonra Ocean, video oyununun bölgenin çakal benzeri davranışlarını düşünürken Malibu özetini açıkladı.

“Hissettiğin özgür bağın nasıl olduğunu bağışla. … Bu yaz Malibu’da çalışıyordum ve stüdyodan gerçekten geç çıkacaktım ve diyelim ki Malibu’da bir sürü kurt var,” Ocean Bölümde 13:11’den itibaren söylendi. “Ve sonra dışarı çıktığımda, etrafta dolaşan tüm bu tavşanları görüyorum ve bana senin bir sihirbaz ya da başka bir şey olduğun video oyunlarını hatırlatıyorlar. Ve bu oyunda o rolü oynuyorsun ve sen’ etrafta koşuşturuyor ve toplayıp çantaya koymanız gereken bu küçük şeyler var” .

Oradan Ocean, bu görüntüleri insanların yaşamları boyunca benzer şekilde değer deneyimlerini nasıl topladığına bağladı.

“Herhangi bir nedenle, oynadığımız bu roldeki narkotikler ve diğer keşifler – oynadığımız bu roller – topladığımız ve çantaya koyduğumuz veya tükettiğimiz veya bize ne yaparlarsa yapsınlar, bulduğumuz bu şeyler ne olursa olsun gibi geliyor. yolumuza geliyor.”

Elbette, bunun özellikle son stüdyo oturumlarına bir gönderme olup olmadığı tam olarak açık değil, ancak bölümün başka yerlerindeki bağlam ipuçları bunun çok muhtemel olduğunu gösteriyor. Hayranların not edeceği gibi, okyanus adı geçen 2019’da Malibu bölgesinde multi-milyon dolarlık bir ev satın almak için.

READ  2022 Oscar Ödüllerini her yerden Canlı izleyin

Tartışmanın tamamını dinlemek için artı “Sarışın Enerji!” Bay Mingtong Gu ile bir bölüm, bu bağlantıya tıkla. Ve aşağıda, yaklaşan Netflix belgesel dizisinin fragmanını izleyin fikrini nasıl değiştirirsinFadiman’ı içeriyor.

Pazar günü ayrıca sınırlı sayıda bir Blonded Radio T-shirt’ü (çoğu yazı yazılırken tükenmiş görünüyor) ve çift taraflı bir tişört geldi. turuncu kanal bir poster. Tüm sınırlı sürümler görüntülenebilir Karşısında Frank’in resmi web sitesi.