Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lea Michele, Beanie Feldstein’ın ölümünden sonra Funny Girl’de oynayacak

Lea Michele, Beanie Feldstein'ın ölümünden sonra Funny Girl'de oynayacak

hayat şekeri Bugün, Lea Michele.

6 Eylül’de oyuncu, Broadway’de yayınlanan “Funny Girl”ün yeniden canlanmasında Penny Feldstein’ın yerini alacak. 1964’te sahnede Fanny Price olarak büyüyen Barbra Streisand’ın tanınmış sadık bir hayranı olan Michelle, unutulmaz bir şekilde dizinin “Don’t Rain on My Parade” marşını seslendirdi. Glee dizisinin ilk sezonu. Daha sonra şarkıyı 2010 Tony Ödülleri’nde seslendirdi ve rolü oynama arzusunu açıkça dile getirdi. Bir talk show sırasında Yıllar önce, bunu kendi üzerine alma fikriyle sosyal medyayı büyülemişti ve Oyuncu değişikliği yapılacağı söylendi Feldstein’ın ayrıldığının açıklanmasından beri.

Michelle’in Fanny Price ile bir geçmişi var. “Glee” karakteri Rachel Berry, şovdaki “Fanny Girl” şarkılarının çoğunu seslendirdi ve hatta kurgusal evrenin yeniden canlandırılmasında rol aldı. Pazartesi öğleden sonra, bu hikaye gerçek olduktan sonra, Michelle Instagram’da yazdı “Bir rüyanın gerçekleşmesi, yetersiz bir ifadedir.”

1968’de Streisand’ın başrolde olduğu bir hit filme uyarlanan, eleştirmenlerce beğenilen bir yapım olan Komik Kız, yıllarca süren söylentiler ve gecikmelerden sonra Nisan ayı sonlarında yeniden canlandırıldı. Feldstein gösteriye ara verdikten sonra çünkü Koronavirüs testi pozitif çıktıo duyurmak Haziran ayında, son performansı 25 Eylül’de olacak. üretme haberi doğruladı Twitter’da, Bayan Price’ı oynayan aktris Jane Lynch’in de o sırada dışarıda olacağını ekledi.

Feldstein daha sonra bir açıklama paylaştı Instagram’da yayınlandı Pazar gecesi, Temmuz sonunda “Fanny Girl”den ayrılıyordu – başlangıçta açıklanan tarihten iki ay önce. Broadway’de çok sıra dışı bir olay olan erken ayrılışını, prodüksiyonun “gösteriyi farklı bir yöne çekme” kararına bağladı.

“Bu deneyimi asla unutmayacağım ve kalbimin derinliklerinden August Wilson’a gelen herkese teşekkür etmek istiyorum. [Theatre] Bana, ekibe ve muhteşem ekibimize gösterdiğiniz sevgi ve destek için.” “Komik Kız’ı her gece hem sahnede hem de sahne dışında hayata geçirmekten keyif aldığım insanların hepsi olağanüstü yetenekli ve olağanüstü insanlar.”

READ  Ken Kyung Maskeli Şarkıcıda Rudy Giuliani'den Sonra Ayrıldı

Lynch şimdi planladığından daha erken çıkacak ve 4 Eylül’de oynayacak ve Bayan Price dört kez Tony adayı olan Toveh Feldschuh’u oynayacak. (Hazırlanmakta olan Julie Pinko, Fanny Price’ı Ağustos’ta ve Perşembe günleri Eylül’den itibaren oynayacak.)

“Komik Kız” filmi büyük ölçüde olumsuz eleştiriler aldı. Frank Rizzo Koleksiyonu atıfta bulunulan “zayıf” olarak adlandırılır. New York Times’tan Jesse Green tartışmak Bu canlanma “neden bu kadar uzun sürdüğünü gösteriyor”. Ateşli doğasına dikkat çekerken, eleştirmenler Feldstein’ın vokal yeteneklerini, özellikle Streisand’ın aksine eleştirdiler.

Washington Post’tan Peter Marks reklamveren “Örneğin, Streisand’ın Feldstein ile bir yıldız olduğuna tamamen inanmış olsanız da, ilk inancınız şudur: o inanıyor O bir yıldız.”

Bir ticaret organizasyonu olan Broadway League’in haftalık istatistiklerine göre, “Funny Girl” August Wilson, muhtemelen ön inceleme satış gücü nedeniyle Mayıs ortasında yüzde 97,8’lik bir kapasite doldurdu. Temmuz ayı başlarında, bu sayı yüzde 75’in altına düşmüştü.

Bu parça güncellendi.