Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Galaxy Z Flip 4 sızıntısı çok tanıdık bir katlanabilir görünüm gösteriyor

Galaxy Z Flip 4 sızıntısı çok tanıdık bir katlanabilir görünüm gösteriyor

İlk bakışımızı gördükten sadece saatler sonra Samsung Z Fold 4’ün potansiyel tasarımıKüçük kardeşi Z Flip 4’ün resmi olmayan görselleri de sızdırıldı aracılığıyla 91 cep Ve OnLeaks. Ancak bir sonraki kat yeniden tasarlanmış bir kamera çıkıntısı alabilirken, Z Flip 4’ün tasarımı öncekiyle neredeyse aynı görünüyor. Harici olarak, hala bir çift kamera ve küçük bir bildirim ekranı ile iki tonlu bir renk düzenine sahipken, üst ortada delikli bir selfie ile hala 6.7 inçlik katlanabilir bir ekran var.

Bu mutlaka büyük bir sürpriz değil, kesinlikle kötü bir şey de değil. Takip edilen Samsung profili İlk Z Flip neredeyse aynı olan Z Çevirme 5G Sadece birkaç ay sonra, dış görünümünü değiştirmeden kıvrımların içini güncellemenin mutlu olduğunu zaten kanıtladı. O zamandan beri biz Geçen yıl Z Flip 3’ten çok etkilendim (“Normal insanlar için ilk katlanabilir telefon”) Biraz daha büyük bir harici ekrana hayır dememiş olsak da, tasarımın elden geçirilmesi gerekli görünmüyor.

Samsung, bir sonraki Z Flip’i bir teknik özellik artışı olarak planlıyorsa, özelliklerinin gerçekten iyi bir destek alacağını umuyoruz. Arka kameralar, Galaxy S’nin nispeten fiyatlı amiral gemilerinin 50MP ve daha yüksek ana sensörlere sahip olduğu bir zamanda, her ikisi de geçen sefer 12MP’de olduklarından, umutsuzca iyileştirme ihtiyacı duyuyorlar. Samsung davayı takip ederse, Ağustos ayında resmi bir duyuru bekleyin Geçen yılla aynı program.

READ  Google Fi, Yüksek Hızlı Verileri Artırırken Sınırsız Plan Fiyatlarını Düşürüyor