Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Game Pass bugün Minecraft Legends’ı ekliyor

Game Pass bugün Minecraft Legends’ı ekliyor

Xbox Game Pass ve PC Game Pass kitaplıkları, aksiyon dolu strateji oyunu Minecraft Legends’ın eklenmesiyle bugün yeniden büyüyor.

Minecraft dünyasında yeni bir oyun çıkaralı uzun zaman oldu ama bugün Minecraft Legends nihayet Xbox Series X | S, Xbox One, PC ve Game Pass. Piglin’in dünyanın dört bir yanına dağılmış üslerine yönelik saldırılarını planlamaya başlamak isteyenler için geçtiğimiz hafta Minecraft Legends başarımlarını ele aldık.

Minecraft Legends bugün Xbox Game Pass ve PC Game Pass’e katılıyor

Minecraft Efsaneleri

Domuz Domuzlarının nether yozlaşması, dokunduğu her şeyi yakarak yabancı dünyaya yayılır. Bu sevimli ülkeyi koruyacak kahraman siz misiniz? Stratejinizi planlayın ve destansı savaşlarda domuzlarla kapışın – ama dikkatli olun: onlar her zaman savaşırlar. Gündüz yaban domuzu üslerini ele geçirin ve hava karardıktan sonra müttefiklerinizi savunun. Hazine ve tehlikelerle dolu yemyeşil biyomları keşfedin, yeni arkadaşlar edinin ve tanıdık çetelerle yeniden bir araya gelin. Slayer yanınızdayken geriye kalan tek şey dünyayı kurtarmak.

Daha önce hiç görmediğiniz gibi Minecraft ve Overworld dünyasından destansı bir efsaneyi deneyimleyin

Yeni arkadaşlar ve tanıdık çetelerle ittifaklar kurun, ardından Overworld’ü savunmak için vahşi domuzlara karşı destansı savaşlarda savaşa liderlik edin.

Kaynaklar açısından zengin ve her oynadığınızda farklı olan yemyeşil ve dinamik bir dünyada gezinin

Birliklerinizi rakiplerinizin yerleşim yerlerini yok etmeye yönlendirirken köyünüzü savunurken arkadaşlarınıza meydan okuyun veya yoğun savaşlarda takım kurun

Game Pass bugün Minecraft Legends'ı ekliyor

Minecraft Legends bugün 09:00 PDT / 12:00 EST / 17:00 GMT’de başlıyor. Minecraft Legends incelememizde, yeni teklif hakkında söylenecek çok güzel şeylerimiz vardı, ancak en yüksek puanları almasını engelleyen birkaç ufak tefek sorun vardı.

Minecraft Legends ilginizi çekmiyorsa neden bu ay Game Pass’e gelecek diğer oyunlara bir göz atmıyorsunuz?

READ  Google, davadan sonra Chrome'un gizli sekme mesajını güncelledi

Bugün Minecraft Legends’a göz atacak mısınız? Bilmemize izin ver!