Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Genel Hastane’ Johnny Wactor GoFundMe, ölümcül silahlı saldırının ardından sevdiklerini desteklemek için büyükanne tarafından yaratıldı

‘Genel Hastane’ Johnny Wactor GoFundMe, ölümcül silahlı saldırının ardından sevdiklerini desteklemek için büyükanne tarafından yaratıldı

Johnny Wactor, eski Kamu hastanesi Cumartesi günü vurularak öldürülen oyuncu, sevdiklerine destek olmak için bir GoFundMe kurdu.

Wactor’un annesi Scarlett Wactor, arkadaşı ve Johnny’nin vaftiz annesi Michelle Kennard’ın başlattığı kitlesel fonlama çabasını destekledi.

“Annesi Scarlett ve kardeşleri Lance ve Grant için para toplamak istiyorum ki, mahkum edildikleri bu yürek parçalayıcı eylemin üstesinden gelmek için 2.000 mil (ne kadar gerekiyorsa) yol alsınlar.” . GoFundMe sayfası.

Bağış toplama etkinliğinin bu yazı itibariyle 35.000 dolardan fazla toplanarak 100.000 dolar toplama hedefi var.

Kennard, “her türlü fazla bağışın” “Johnny’nin anısına ailenin seçeceği hayır kurumuna bağışlanacağını” belirtti.

Wactor’un vaftiz annesi “kesinlikle kalbinin kırıldığını” söyledi ve şunu ekledi: “Bir şekilde Johnny için adalete ihtiyacımız var!”

İLGİLİ: ‘General Hospital’ Oyuncusu Johnny Wactor Vurulduğunda İş Arkadaşını Koruyordu – Rapor

Kennard, “İnşallah katil yakalanacak ve ailesi onunla yüz yüze görüşecek. Bu, bu trajedinin sona ermesine yardımcı olabilir” diye ekledi.

Wactor, Los Angeles şehir merkezindeki vardiyasını bitirdikten sonra ölümcül bir şekilde vuruldu. Bildirildiğine göre, bir kadın iş arkadaşıyla birlikte yürüyordu ve üç adamın arabasından katalitik konvertörü çalmaya çalıştığını fark etti.

Wactor’un kardeşi Grant’e göre, Kamu hastanesi Mezun soyguncuları gördü ve sürüklenip sürüklenmediğini sordu.

“Onlarla karşılaştı ve kamyonunun çekildiğini sandı. Sonra adamlara ‘Hey, çekiyor musunuz?’ gibi bir şey söyledi. Günlük posta. “Sonra arkasını döner dönmez olanları gördü ve iş arkadaşını arkasına koydu. İşte o zaman onu vurdular.”

Wactor, 2020-2022 yılları arasında ABC dizisinde Brando Corbin olarak yer aldı.

READ  60 yaşındaki Buenos Aires Güzeli, Kainat Güzeli yarışının sona ermesiyle değişimin yaklaştığını söylüyor