Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“General Hospital” yıldızı Johnny Actor’un eski nişanlısı Tessa Farrell katillerine yalvarıyor

“General Hospital” yıldızı Johnny Actor’un eski nişanlısı Tessa Farrell katillerine yalvarıyor

ABD Haberleri


Johnny Actor’un eski nişanlısı, General Hospital aktörünün ölümünün ardından gözyaşlarına boğuldu ve “yanlış adamı” vuran silahlı kişileri sertçe eleştirdi.

Perişan haldeki eski karısı Tessa Farrell, Los Angeles şehir merkezinde Cumartesi günü erken saatlerde gerçekleşen silahlı saldırıdan bu yana serbest kalan suçlulara umutsuz bir çağrıda bulundu.

Farrell, Pazartesi günü yayınlanan bir videoda gözyaşları içinde, “Bunu yapan kişiyi izliyorsanız özür dilerim ama yanlış adamı vurdunuz” dedi. “Gerçek bir iş bulabilirsin. İş piyasasının zorlu olduğunu biliyorum ama hepimiz bu işin içindeyiz. Çalmak zorunda değilsin, özellikle de hayattan daha fazlasını almana gerek yok.

Johnny Wactor iş arkadaşını korurken silahlı soyguncular tarafından öldürüldü. Getty Images aracılığıyla ABC

Farrell daha sonra artan suç oranlarına ilişkin “toplum olarak” değişiklik yapılması yönünde duygusal bir çağrıda bulundu.

Farrell, “Bu suçlular sokakta kalmaya devam edemez ve onların eylemlerinin herhangi bir yansıması olmadan biz de geri gönderilmeye devam edemeyiz” dedi.

“Sorun değil, bu böyle devam edemez. Çok fazla hayat kaybedildi, sadece akıllı değiliz ve toplum olarak daha akıllı olmalıyız.”

37 yaşındaki Wactor, iş arkadaşını arabasının katalitik konvertörünün üzerinden vuran üç silahlı soyguncudan korurken vurularak öldürüldü.

Uzun süredir devam eden dizide Brando Corbin’i oynayarak birkaç yıl geçirdi.

Farrell ayrıca Wactor’un ölümüne tanık olan iş arkadaşına da başsağlığı diledi ve şunları söyledi: “Bu durumda olduğunuz için çok üzgünüm.”

“Orada olmanın nasıl bir şey olduğunu hayal bile edemiyorum. Çok korkmuş ve üzgün olmalısın. Ama konuşacak birine ihtiyacın varsa benimle konuşabilirsin.”

Tessa Farrell, eski nişanlısının öldürülmesiyle ilgili internette bir video paylaştı.
Tessa Farrell, eski nişanlısının öldürülmesi ve artan suç oranlarıyla ilgili internette bir video paylaştı. Tessa Farrell / TikTok

Farrell, Wactor’la 2013 yılında tanıştığını ve nişanlanmadan önce birkaç yıl çıktıklarını ancak sonunda “romantik olarak birbirlerini bırakmak zorunda kaldıklarını” söyledi.

READ  Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in Georgia'daki düğünü için yıldızlar gelmeye başladı

“Aceleye geldi. Çok gençtik ve çocuktuk ve iyileşiyorduk – ama onun dönüştüğü adamla gurur duyuyorum ve Los Angeles’taki suçun bunu yapmak zorunda kalması çok üzücü.”

Şöyle ekledi: “Bunun bu şekilde olması çok üzücü. Bizden alınması gerekiyordu Çünkü doğru olanı yapmayı ve bir şeyler kazanmayı çok önemsiyordu. “Bunu bana o öğretti.”

Farrell, Wactor’un ilişkileri sona erdikten sonra “ayıklığa kavuştuğunu” ve AA toplantılarına katılmaya karar vermesine yardımcı olduğunu söyledi.

Wactor, 2020 ve 2022 yılları arasında uzun süredir devam eden “General Hospital” dizisinin 164 bölümünde Brando Corbin rolünü oynamasıyla tanınıyor. IMDb’deki profiline göre.

Daha sonra gösteriden çıkarıldı.

Ayrıca doğaüstü drama “Sibirya”, drama “Army Wives” ve “Criminal Minds” dizisinin bir bölümünde rol aldı.
Daha fazla yükle…

https://nypost.com/2024/05/28/us-news/general-hospital-star-johnny-wactors-ex-fiancee-tessa-farrell-appeals-to-his-killers/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın