Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Genişletme paketini çevrimiçi değiştirmek için dört Sega Genesis / Mega Drive oyunu eklendi

Genişletme paketini çevrimiçi değiştirmek için dört Sega Genesis / Mega Drive oyunu eklendi

Nintendo, Switch Online Genişletme Paketi için Sega Genesis/Mega Drive uygulamasına dört oyun daha ekledi. Bir bakışla elde edeceğiniz şey bu.

En son eklemeler şunları içerir: Çizgi Roman BölgesiVe dünya hedefi (Leynos . saldırı takımları), sıfır kanat Ve Mega Adam: Wily Savaşları.

Mega Adam: Şiddetli Savaşlar SEGA Genesis için derlenen popüler Mega Man serisindeki ilk üç oyunu içeriyor! Wily’nin mekanik uşakları firarda ve Mega Man günü kazanmak için bir dizi robot ustasını yenmek zorunda. Yeni bir patrona meydan okuyabileceğiniz Wily Tower’ın kilidini açmak için üç oyunu da bitirin.

içinde Çizgi Roman BölgesiSüper güçler ve yoğun dövüş aksiyonu ile tamamlanmış Amerikan çizgi romanlarına dayanan bir ortamda bir aksiyon oyunu yaşayın. Çizgi roman sanatçısı Sketch Turner, kendisini yarattığı çizgi roman dünyası olan Comix bölgesinde kaybolmuş olarak bulur ve buradan kaçmak için panel panel mutantlarla savaşmak zorundadır.

sıfır kanat ünlü atari oyunu geliştiricisi Toaplan tarafından yaratılmış klasik bir yandan kaydırma oyunudur. Bir uzay korsanları çetesinin lideri olan kediler, galaksiyi terörize eder. Samanyolu’ndan kalan tek saldırı aracını sürün ve Vulcan’ı durdurmak ve onunla savaşmak için Vulcan’ın atışlarını, lazerlerini ve güdümlü füzelerini kullanın – büyük adalet için!

içinde dünya hedefi, Crohn’un düşman sayborgları Dünya’ya ve uzay üslerine saldırıyor! Harika mekanik platform oluşturma eylemiyle dolu sekiz farklı seviyede savaşın ve performansınıza göre donanım kazanarak donanımınızı özelleştirin. Gezegeni kurtarabilir ve Chron’un gerçek mirasını ortaya çıkarabilir misin?

Ve merak ediyorsanız, Japonya aynı dört ünvanı aldı:

Bu oyunları Switch’inizde oynamak için, açıkça bir Nintendo Switch Online üyeliğine ve daha yüksek fiyatlı Genişletme Paketi katmanına aboneliğe ihtiyacınız olacak.

READ  OnePlus 10 Pro, ABD'de önemli bir indirimle gelecek

Bu oyunlar hakkında ne düşünüyorsun? Genişletme paketini denediniz mi? buAşağıda yorum yapmak isterseniz.