Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Justin Fields’ın serbest oyunculara olan ilgisi, bir QB’nin Bears’ın yeniden inşa sürecini hızlandırabileceğini gösteriyor.

LAKE FOREST – Geçen sezon eski Per Achim Hicks, Justin Fields’ın gelişiminin Chicago’nun umutlarını yeniden inşa etmek için ne kadar önemli olduğunu organizasyondaki zamanına yönelik sert eleştirilerle gösterdi.

Hicks, Brady’ye Tampa Bay Buccaneers ile katıldıktan sonraki tanıtım basın toplantısında söyledi. “Topun diğer tarafında her zaman topu gönderebilecek birine sahip olduğum için kendimi şımarık hissediyorum. Bunu yıllar içinde kanıtladı.”

Oyun kurucuyu oynamanın bir gol olup olmadığı sorulduğunda Hicks, “Kesinlikle bir berabereydi,” diye devam etti. “Saati, topu ve saha pozisyonunu kontrol edebilen bir oyun kurucuya sahip olmak savunmaya yardımcı oluyor. Burada sahip olduğumuz şey bu.”

En iyi serbest oyuncu yeteneklerini çekebilmek, elit bir oyun kurucuya sahip olmanın alışılmadık bir özelliğidir. Fields’ın bir pasör olarak yapacak çok işi olsa da, geçen sezon NFL’nin en iyi oyun kurucularından biri olarak yaptığı hamle ligdeki birçok kişinin dikkatini çekti.

Fields ile aynı takımda oynamanın cazibesi, genel menajer Ryan Poles’in yeni görünen bir savunmaya birkaç yeni üye almasına yardımcı olduğundan, bu sezon dışında Bears’ın serbest temsilcisini çekmesinde de rol oynadı.

Perşembe günü birinci sınıf oyun kurucu Tremaine Edmonds, “Bence onun istatistiklerini koyarsanız, kendisi için konuşur,” dedi. “Açıkçası, ister top koştursun ister futbolu atsın, meydan okumaları farklı şekillerde sunuyor. Ne zaman olduğunu açıkça biliyorum.” [the Bills were] Ona ısınıyorduk, “Onu bu hafta getirdiğimizden emin olmalıyız” ama kesinlikle birlikte oynamak için heyecanlı bir adam. Biliyorsunuz, bu açıkça buraya gelme kararını verme kararına giriyor.”

Edmunds gibi, TJ Edwards da geçen sezon Fields ile karşılaşan Bears takımının yeni bir üyesi. Edwards, NFC Şampiyonu Philadelphia Eagles’ın bir üyesi olarak Fields and the Bears ile karşılaşmaya hazırlanırken, Polonyalıların, Championship Fields’ın başrolde olduğu takım türü hakkında iyi bir fikir edindi.

READ  LG'nin telefon işi öldü, ancak telefonları hala Android 12 kullanıyor

Perşembe günü Edwards, “Geldik ve burada oynadık, gerçekten zor bir takım oldu, dostum,” dedi. “Sona doğru giden bir maçtı ve tabii ki hücuma karşı daha çok defansif yönden bahsedebilirim, sadece çok sayıda silahlı çatışma ve sahaları kontrol altına almaya çalışmak, yapmaya çalıştığımız şeyin büyük bir parçasıydı. Ne olduğunu gördünüz.” kaçtığı oyunlardan birinde, bu yüzden kesinlikle özel bir oyuncu ve oyunun gidişatından kesinlikle durmadığını anlayabilirsiniz. Bu kesinlikle bir parçası olmak istediğim bir şey.”

İlgili: Polonyalılar, ayı ticaretinin 1 numaralı seçimde nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla anlatıyor

Seçkin bir oyun kurucunuz olduğunda, kendinizi otomatik olarak bir Super Bowl fotoğrafına sokarsınız. Özgeçmişlerinde halkalar olan gerçekten seçkin adamlar – (emekli) Tom Brady, Patrick Mahomes, vb. – unvan görevlerinde onlara katılmaları için kaliteli emektar yetenekleri çekiyorlar.

Hicks gibi adamlar, ortasında sertifikalı bir “adam” olan bir takımda oynamak için genellikle daha azını almaya isteklidir. En azından, bir oyun kurucu oyun kurucuya sahip olmak, yüksek kaliteli kıdemli ekstralar için piyangoya bir bilettir. Uygun bir oyun kurucu olmayan takımların girmesine izin verilmez.

Sadece DeMarcus Walker’a sorun. 28 yaşındaki defans oyuncusu, kariyeri boyunca oyun kurucuların kim olduğu ile oynadı. Brock Osweiler ve Paxton Lynch’ten Brett Rypien, Brandon Allen ve Malik Willis’e kadar Walker, NFL çitinin bu tarafındaydı.

Chicago’ya geldiğinde, Fields’ı atarak diğer yarısının nasıl yaşadığını görmeyi seçti.

Oyun kurucunun serbest oyuncusunun kararını etkileyip etkilemediği sorulduğunda Walker Perşembe günü “Affedersiniz, Fransız” dedi. “Justin Fields kesinlikle, bilirsiniz, savaşamayacağım biri.”

Fields, 2. yılda Bears’ı potansiyel serbest ajanların radarına sokmak için yeterince şey yaptı. Bazıları ona katılmak için Chicago’ya geldi. 2023’te başka bir dev adım atarsa, bent kapaklarını açabilir ve ayıların şu anda içinde bulundukları çocukluktan farklı bir aşamaya yeniden inşa edilmesini hızlandırabilir.

READ  Sega emektarı ve endüstri efsanesi Rikko Kodama vefat etti

Under Center Podcast’i için buraya tıklayın.