Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Geoff Keighley herkese Oyun Ödülleri için oylarını almalarını hatırlatıyor

Geoff Keighley herkese Oyun Ödülleri için oylarını almalarını hatırlatıyor

Artık The Game Awards’a çok yaklaştık ve programın yaratıcısı ve sunucusu Geoff Keighley inanılmaz derecede meşgul bir adam olmasına rağmen, her şeyin nasıl gittiğine dair son bir güncellemeyi paylaşmak için aksiyon dolu programından biraz zaman ayırdı.

En son videosunda (X aracılığıyla paylaşıldı), bu yılki Oyun Ödülleri’nin gerçek setinde ayakta dururken görülebiliyor. Bunun YouTube ve Twitch dahil tüm platformlarda yayınlanacak “çok özel bir gösteri” olacağını söyledi. Ayrıca burada, Nintendo Life üzerinden de dinleyebileceksiniz.

Jeff, pek çok oyunun henüz tanıtılmadığını, çoğunlukla da açıklanacak çok sayıda “yepyeni şey” olduğundan ve ekibinin sürpriz yapabilmek için çok fazla sızıntı olmayacağını umduğundan bahsediyor. izleyiciler.

“İnan bana, elimizde harika şeyler var, bir sürü dünya prömiyerimiz var, bir sürü duyurumuz var, harika müzik performanslarımız var… Tabii ki başka projelerimiz de var. sürprizler var” Müzikal açıdan aramıza katılan harika sunucularımız var ve orada da sürprizlerimiz var. “Video oyunlarına olan sevgimizi kutlamak için eğlenceli bir gece olacağını düşünüyorum.”

Jeff ayrıca oy vermeyle ilgili bir hatırlatma yayınlayarak hayranlardan kalan saatlerde hala oy verebiliyorken oy vermelerini istedi. Bu sürece katılmak için giriş yapmanız gerekecek The Game Awards’ın resmi web sitesi.

“Elbette, ödüller gösterinin büyük bir bölümünü oluşturuyor ve bugün oy vermelisiniz çünkü oylama saat 18:00’de (PT) sona eriyor, yani tüm ana kategorilerimiz ve ayrıca Oyuncuların Sesi için tüm oylarınızı almak için yaklaşık 6 saatiniz var. Ödül %100 hayran oyu ile verilen bir ödüldür ve bu kategorideki beş Aday, lütfen siz de oy verin, bu kategorinin kazananını yarın açıklayacağız.

Nintendo tarafında ise The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ve Super Mario Bros. gibi birçok aday oyun bulunuyor. Switch için merak ediyorum. The Game Awards’ı nerede ve ne zaman izleyeceğinizi kapsamlı kılavuzumuzda bulabilirsiniz.

READ  Tesla saldırıya uğradı - bilgisayar korsanları 100.000 $ ve bir Model 3 kazandı