Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Georgia RB Trevor Etienne alkollü araç kullanma, dikkatsiz araç kullanma ve diğer iki kabahatten tutuklandı

Georgia RB Trevor Etienne alkollü araç kullanma, dikkatsiz araç kullanma ve diğer iki kabahatten tutuklandı

ATİNA, GA. — Geçen sezonun ardından Florida'dan Georgia'ya transfer olan koşucu Trevor Etienne, alkollü araç kullanmak, dikkatsiz araç kullanmak ve diğer iki kabahat nedeniyle Pazar sabahı erken saatlerde tutuklandı.

Çevrimiçi hapishane kayıtlarına göre Etienne, sabah 4.35'te Atina-Clarke İlçe Hapishanesine gönderildi ve bir saatten kısa bir süre sonra gözaltına alındı.

Cezaevi web sitesinde listelenen dört suçlama:

  • Alkollü Araç Kullanımı/Alkol/Daha Az Güvenli.
  • Dikkatsiz sürüş.
  • Yolda şerit takibinin yapılmaması/yanlış sürüş.
  • Pencerelerin/ön camların görünürlüğünü azaltan malzemeleri yapıştırın.

Pazar sabahı geç saatlerde daha fazla ayrıntı henüz bilinmiyor.

Georgia politikası genellikle alkollü araç kullananların tutuklanması durumunda tek maç ceza verilmesini öngörüyor ve eğer takım ya da atletizm departmanı karar verirse bu süre daha da uzayabilir. Georgia sezonunu 31 Ağustos'ta Atlanta'da Clemson'a karşı açıyor.

Georgia'nın stratejik iletişimden sorumlu atletik direktör yardımcısı Stephen Drummond, 'a yaptığı açıklamada, “Suçlamaların farkındayız ve şu anda ek bilgi toplamak için çalışıyoruz” dedi. Atlet. “Bu, beklemede olan bir hukuki konudur ve şu anda başka yorum yapmayacağız.”

Georgia futbol programında geçtiğimiz yıl, oyuncu Devin Wheelock ve takım çalışanı Chandler LeCroy'un hayatına mal olan kazadan sonra ön plana çıkan bir dizi trafik ve hıza bağlı olay yaşandı. Bu, geçen yazdan bu yana bilinen ilk tutuklama.

Etienne, geçen yıl ikinci sınıftayken Florida'nın ikinci önde gelen koşucusuydu. Genç bir arka sahanın üzerinde tecrübeli bir varlık olmayı umarak Aralık ayında Gürcistan'a transfer oldu. Georgia bahar antrenmanlarına iki hafta kaldı.

Gerekli okuma

(Fotoğraf: Joshua L. Jones/USA Today)