Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Giants, Raiders ile ticaret yaparak Darren Waller’ı satın aldı

Giants, Raiders ile ticaret yaparak Darren Waller’ı satın aldı

ESPNokumak için 1 dakika

the New York Devleri edinirler darren waller ile ticarette Las Vegas Akıncılarıkaynaklar ESPN’den Adam Schefter’e söyledi.

Giants, oyun kurucu sağlayacak olan Waller’a Raiders’a üçüncü tur draft seçimini (genel olarak 100.) gönderecek. daniel jones Pas oyununda istikrarlı bir kıdemli golle.

Waller, 2019 ve 2020’de arka arkaya 1.000’den fazla saha sezonu geçirdi, ancak son iki sezonda birden fazla sakatlıkla mücadele etti ve bu süre içinde sadece 20 maçta yer aldı.

Las Vegas’a giden draft seçimi başlangıçta Giants tarafından satın alındı. kafalar Alıcıyı gönderen ticarette geçen Ekim Tony Kadarius Kansas City’ye.

Bu ticaret – ayrıca Kenny Juladayetkisizlik ve Sterlin ÇobanSezon sonu bir diz sakatlığı—Jones’u sezon sonrası New York Eyaleti’nin ani vuruşu için deneyimsiz bir alıcı ekiple baş başa bıraktı ve Giants genel menajeri Joe Schoen’in bu sezon dışında geçiş oyunu için yükseltmeler isteyeceğine dair yaygın bir inanca yol açtı.

Giants, geçen Eylül ayında Raiders ile imzaladığı 51 milyon dolarlık üç yıllık uzatma sayesinde önümüzdeki dört sezon için bir sözleşmede 30 yaşındaki Waller’a sahip olacak.

Raiders bir anlaşmayı kabul ettikten sonra, Waller potansiyel olarak Las Vegas’ta gözden çıkarılabilir hale gelir. Üç yıllık anlaşma Salı günü erken saatlerde, serbest oyuncu alıcısı ile Jacoby Myershalihazırda oluşan alıcı teli birleştirir Davant Adams Ve Avcı Renfro. Raiders ayrıca kıdemli bir serbest oyuncuyla sözleşme imzalamakla ilgileniyor mercedes lewisshfter’e göre.

6-foot-6, geçen sezon sadece dokuz maçta yer aldı, 388 yarda 28 resepsiyon ve üç gol attı.