Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Google Home uygulaması, etkileşimli düğmelerle çok ihtiyaç duyulan bir yeniden tasarıma kavuşuyor

Google Home uygulaması, etkileşimli düğmelerle çok ihtiyaç duyulan bir yeniden tasarıma kavuşuyor

Google Home uygulaması, bir rapora göre, onu daha da sezgisel hale getirmesi gereken yeni bir tasarıma sahip. 9to5Google. Yaklaşan 2.49 güncellemesi, cihazlarınızla şuna benzeyen tek bir ekrandan etkileşim kurmanıza izin verecek. cihaz kontrol paneli Android 11 ve sonraki sürümleri çalıştıran telefonlarda.

Güncellemeye bakılırsa App Store’da sürüm notlarıGoogle, uygulamayı şimdi olduğundan daha kullanıcı dostu hale getirmeyi umuyor gibi görünüyor ve “aradığınızı hızlı bir şekilde bulmanıza, uyumlu ışıkları kısmanıza ve pop’ta müziğin sesini değiştirmenize” yardımcı olması gerektiğini söylüyor. Daha spesifik olarak, açmak veya kapatmak için bir cihaza dokunabilir, parlaklık ve ses ayarları yapmak için ışıklar veya hoparlörler gibi belirli öğeler üzerinde sola veya sağa kaydırabilir ve cihaza uzun süre basabilirsiniz. daha fazla seçeneğe bakın.

Google Home, başka bir büyük tasarım değişikliği aldı 2018’de – ve ötesinde Işıklarınızın rengini değiştirmek için kontroller ekleyin – ama o zamandan beri büyük ölçüde aynı kaldı. Bunu, belirli ince ayarlar yapmak için her bir cihazı kullanmaya zorlayan yüksek kaliteli bir uygulama ile bıraktık (yine de bazı şeyleri açmak veya kapatmak gibi bazı tek tıklamalı kontroller olmasına rağmen).

Google, yeniden tasarımın “önümüzdeki birkaç hafta içinde” ve hatta uygulamanın iOS’taki en son sürümüyle veya Android Değişiklikleri görmek yeterli olmayabilir. Eski genel yayın yönetmeni gibi bazı kullanıcılar XDA Geliştiricileri Meşal Rahman2.49.1.8 güncellemesini Android’e başarıyla indirdiniz ve yeni ayarlara eriştiniz.

READ  NVIDIA'nın yeni nesil Ada AD102 GPU'lu 900W grafik kartını test ettiği söyleniyor