Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Google Kişiler, Bağlı Uygulamalar bölümüyle listeleri temizler.

Google Kişiler, Bağlı Uygulamalar bölümüyle listeleri temizler.

Google Kişiler'in en son güncellemesinde uygulama, WhatsApp gibi diğer hizmetlerden alınan iletişim bilgilerinin her listede nasıl göründüğünü temizliyor.

Google Kişiler, cihazınızda yerel olarak depolanan kişilerin yanı sıra Google hesabınızdaki bilgilerin de görüntülenmesini destekler, ancak başka bir yararlı numara da diğer uygulamalardaki kişi bilgilerini telefonunuz üzerinde depolayabilmenizdir. Ancak bu bilgiler uygulamanın eski sürümlerinde sıklıkla kontrolden çıkıyordu.

Görüldüğü gibi com.TheSpandroidGoogle Kişiler sürüm 4.26, Bağlı Uygulamaları daraltılabilir listelerde daha iyi biçimlendirerek bu sorunu düzeltir.

Bu sürümle birlikte Kişiler, ana iletişim bilgilerinin altında yeni bir “Bağlı Uygulamalar” bölümü görüntüler. Bu, telefonunuzdaki diğer uygulamalardaki iletişim bilgileriyle birlikte kullandığınız uygulamalarla çalışır ve mesajlaşmanın yanı sıra sesli ve görüntülü aramalara da olanak tanır. WhatsApp ve Telegram bunun iyi örnekleridir ancak aynı zamanda Google Meet ve diğer uygulamalarla da çalışır.

Bundan önce, Google Kişiler tüm bu seçenekleri ana iletişim numarasının altındaki bir menüde listeliyordu ve bu, hızlıca Kontrolden çıkar.

Görünüşe göre bu değişiklik tüm kullanıcılara sunulacak, ancak sunucu tarafında bir değişiklik olabileceğinden sonuçlar farklılık gösterebilir. Değişimi görüyor musun? Yorumlarda bize bildirin.

Android'de daha fazlası:

Ben'i takip et: Twitter/X, İş ParçacığıVe instagram

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  Nintendo, Xenoblade Chronicles 3 Future DLC Waves'de Gizli Bakış Paylaştı