Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Street Fighter 6'nın Akuma teaserı yayınlandı

Street Fighter 6'nın Akuma teaserı yayınlandı

Ed'in Street Fighter 6'yı piyasaya sürmesinden bu yana yalnızca birkaç hafta geçti ve biz zaten oyunla birlikte gelen şeytanı bir anlığına gördük.

Capcom, bugünkü Capcom Highlights etkinliğinin başlangıcında SF6'da Akuma için büyük bir sürpriz teaser yayınladı.

Fragman kükreyen bir sesle başlıyor; Akuma'nın dev bir heykele birden çok kez çarptığını ve Gohadoken benzeri bir hareketle çatlaklar göndermeden önce şok dalgaları gönderdiğini görüyoruz.


Üstündeki mağara çökmeye başladığında, Akuma bir Goshoryuken ile uçup kayaları ve heykelin kafasını patlatıyor, biz ona aşağıdan iyice bakıyoruz ve ardından meşhur ters vuruşu gölgelerle örtülüyor.


Burada herhangi bir oynanış gösterilmese de, SF6'da gerçekleştireceği hareketler hakkında, yukarıda bahsedilen bazı hareketlerin de dahil olduğu bazı ipuçları var.


Bununla birlikte, belki de daha da ilginç olan şey, Akuma'nın büyük konuşması sırasında bir Oni'nin veya belki bir Asura'nın gücünü giymesidir; bu onun için yeni bir tamircinin veya belki de 2. Seviye Süper Sanatın ona neler verebileceğinin göstergesi olabilir.


Resmi fragman bilgileri Akuma'nın Gokuento adında yeni bir dünya turu bölgesiyle geleceğini doğruluyor. Uzun zamandır Street Fighter hayranları bu adı Alpha 2 aşaması olarak tanıyabilir ve bu tasarımın güncellenmiş bir versiyonu gibi görünüyor.


Year 1 Pass'ta yeni bir aşama daha geleceğinden, Akuma yayınlandığında Gokuento'nun da aynı şekilde hizmet vermesi muhtemeldir.


Yeni tasarımını daha önce SF6'nın çizimlerinde görebilmiştik ancak bu, Akuma'nın tamamının oyunda nasıl görüneceğini ilk kez görüyoruz.

READ  Google Play Store'da Ondan Fazla Android Uygulamasını Keşfedin Drop Bank Kötü Amaçlı Yazılım


Görünüşü Street Fighter 5 ve önceki oyunlardan biraz daha hantal, bu yüzden bu sefer bunun hızına veya gücüne herhangi bir etkisi olup olmayacağını göreceğiz.


Yeni beyaz saçları karanlıkta parladığı ve omuzlarının ve belinin etrafındaki kürkle iyi uyum sağladığı için çok dikkat çekici, pantolonu ise normalden daha yırtık görünüyor.


İmzalı ip “eldivenlerini” ve devasa tespihlerini de sakladı, ancak Akuma sandaletleri tamamen bırakıp yalınayak gitmiş gibi görünüyor.


Akuma, Super Street Fighter 2 Turbo'daki ilk çıkışından bu yana her ana Street Fighter girişinin en az bir sürümüne dahil edildi; burada neredeyse her zaman kontrol edilecek veya ona karşı savaşılacak güçlü bir varlık oldu; bu, hayranların SF6'nın ilk çıkışından bu yana kesinlikle beklediği bir şey. Haziran.


Şeytan elbette Rashid'in Temmuz 2023'te piyasaya sürülmesi, AKI'nin Eylül'de piyasaya sürülmesi ve Ed'in Şubat ayı sonlarında gelişinin ardından oyunun ilk yıl içeriğini tamamlayacak.
The Devil için herhangi bir çıkış tarihi belirlenmedi, ancak bu baharda yayınlanma yolunda olduğunu doğruladılar, bu da şu andan haziran ortasına kadar herhangi bir zamanda olabilir.


Akuma'nın yaklaşık iki dakika süren fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Akuma Teaser SF6 Resim #1

Akuma SF6 Tanıtım Görüntüsü #2

Akuma SF6 Tanıtım Görüntüsü #3

Akuma SF6 Tanıtım Görüntüsü #4

Akuma SF6 Tanıtım Görüntüsü #5

Akuma SF6 Tanıtım Görüntüsü #6

Daha büyük versiyonları için görsellere tıklayın