Haziran 10, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Google Mesajlar, ses kayıt cihazını yeniden tasarlamaya hazırlanıyor [Gallery]

Google Mesajlar, ses kayıt cihazını yeniden tasarlamaya hazırlanıyor [Gallery]

Google, daha sonra eski nesillerin kullanımına sunmadan önce Pixel 7 ve 7 Pro ile sesli mesajların transkripsiyonunu tanıttı. Google Mesajlar şimdi, geliştirme aşamasındaki Ses Kaydedici kullanıcı arayüzünün yeniden tasarımıyla yazma deneyimini geliştiriyor.

APK Analizi Hakkında: Bu APK Insight gönderisinde, Google’ın Play Store’a yüklediği bir uygulamanın en son sürümünü kaynak koda dönüştürdük. Bu dosyaları (Android uygulamaları söz konusu olduğunda APK dosyaları olarak adlandırılır) kaynak koda dönüştürdüğümüzde, bu ipucu içinde gelecekteki potansiyel özelliklerde farklı kod satırları görebiliriz. Google’ın bu özellikleri sağlayıp sağlayamayacağını ve bunların ne olduğuna ilişkin yorumumuzun eksik olabileceğini unutmayın. Bununla birlikte, şarj olduklarında nasıl görüneceklerini size göstermek için, süresi dolmak üzere olanları etkinleştirmeye çalışacağız. Bunu göz önünde bulundurarak okumaya devam edin.


Bugün, notu bitirene kadar mikrofon simgesini basılı tutarak bir sesli mesaj kaydediyorsunuz. Süre çubuğun solunda belirtilirken, istediğiniz zaman “iptal etmek için kaydırabilirsiniz”. Bittiğinde, mesaj dinleme ve silme özelliği ile metin alanına yerleştirilir.

Etkinleştirdiğimiz yaklaşan yeniden tasarımda, yeni bir dairesel simgeye dokunabilirsiniz; bu, Gboard’un yakındaki mikrofonundan ayırt etmek için güzel bir değişikliktir ve Mesajlar uygulaması kaydetmeye başlar. Titreşen bir nokta ile geçen süre göstergesinin altında dalga biçiminin bir ön izlemesi bulunur.

Doğrudan bu yeni kullanıcı arayüzünde yeniden başlatma özelliğiyle durdur düğmesine bir kez tıklayabilirsiniz. Bu kontrol, göndermek için “yeniden başlat” ve “bitti” ile çevrilidir.

Google Mesajlar’daki yeni ses kaydedici, bazı garip dokunuşlar/animasyonlar ile oldukça eğlenceli. Dinamik Renk uyumluluğuyla birleştiğinde, deneyim açıkça Pixel’in Kaydedici uygulamasından sonra gelir.

Google’ın sesli mesajlaşma deneyimini ne zaman yeniden tasarlamaya başlayacağı belli değil.

için teşekkürler JEB Kod Çözücübazı APK Insight sökme işlemlerinden yararlanılır.

Dylan Russel Bu makaleye katkıda bulunun.

FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.


Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın:

READ  Obsidian'ın ortaçağ RPG Pentiment'i Xbox ve PC'de Kasım çıkış tarihi alıyor