Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Xbox Game Pass Friends & Family sızıntısı, arkadaşlarınızla paylaşmak anlamına gelebilir

Xbox Game Pass Friends & Family sızıntısı, arkadaşlarınızla paylaşmak anlamına gelebilir

Microsoft’un yaklaşan Xbox Game Pass aile aboneliğine ilişkin olası bir marka sızıntısı, bir aboneliği arkadaşlarınızla da paylaşabileceğinizi gösteriyor. Microsoft başladı Aile planını Xbox Game Pass’te test edin Bu ayın başlarında İrlanda ve Kolombiya’da, sızıntı yapan Agiornamente Lumia, Twitter’da artık “Game Pass Friends & Family” markasını keşfetti.

Sızıntı, Microsoft’un Xbox Game Pass Ultimate abonelerinin avantajlarını yalnızca birinci derece aile üyeleriyle paylaşmalarını kısıtlamayı düşünmediği anlamına gelebilir. Mevcut önizleme, Xbox Game Pass Ultimate abonelerinin, abonelik avantajlarını en fazla dört kişiyle paylaşmayı içeren adsız bir test planı için İrlanda’da ayda 21,99 € (aylık 12,99 € yerine) ödemesine olanak tanır. Microsoft şu anda test planında aile kısıtlamalarından bahsetmiyor, yalnızca kişilerin aynı ülkede olması gerekiyor.

Microsoft şu anda ayda 9,99 ABD doları karşılığında Xbox Game Pass veya PC Game Pass sunmaktadır. Hiçbiri çevrimiçi çok oyunculu yetenekleri içermez, ancak konsol, PC için Game Pass’in kilidini açan ve EA Play ile çevrimiçi çok oyunculu erişim sağlayan Xbox Game Pass Ultimate’a 14,99 ABD doları karşılığında yükseltebilirsiniz.

Potansiyel olarak Xbox Game Pass Friends & Family olarak adlandırılan bu yeni aile planı, diğer dört arkadaş veya aile üyesi için Xbox Game Pass Ultimate’ın tüm avantajlarını içerecek. Buna Xbox Cloud Gaming, Xbox Live ve hatta oyunların PC Game Pass sürümlerine erişim dahildir.

Ticari marka sızıntısı hakkında yorum yapmak için Microsoft’a ulaştık ve sizi buna göre güncelleyeceğiz.

READ  Eylül 2022 için açıklanan tüm PS Plus Essential, Extra, Premium PS5 ve PS4 oyunları